Axl Rose z nowym utworem od 10 lat. Jak Prosiak Pork i Królik Bugs sprawdzili się w "Rock The Rock"?

Aleksandra Degórska
07.01.2019 13:42
Axl Rose|undefined Fot. kadr z wideo

Zobaczcie klip do "Rock The Rock", w którym animowany Axl Rose ratuje Świat razem z Prosiakiem Porkym i Królikiem Bugsem

Odkąd Guns N' Roses powrócił w 2016 roku w składzie Axl Rose, Slash oraz Duff McKagan, wszyscy wyczekują nowego materiału od kapeli. Nikt jednak się nie spodziewał, że zamiast tego otrzymamy solowy utwór Axla Rose'a. Jest to jego pierwszy materiał od czasu wydania przez Guns N' Roses płyty "Chinese Democracy" w 2008 roku.

Axl Rose z solowym utworem "Rock The Rock"

Najnowszy utwór Axla Rose'a nagrany z kapelą Steel Underpants nosi tytuł "Rock The Rock" i powstał na potrzeby nowych odcinków serialu animowanego "Nowe Zwariowane Melodie", które ukażą się w 2019. Axl Rose pojawi się w jednym odcinku i z tej okazji twórcy opublikowali klip do nowego kawałka wokalisty. Tym sposobem animowany Axl Rose wystąpił razem z Prosiakiem Porkym na basie oraz Królikiem Bugsem na gitarze. Zespół postanowił walczyć z asteroidą, która chce zaatakować Ziemię.

Autorami piosenki są Joshua Funk i Rob Janas. Sprawdźcie, kto wyszedł z bitwy obronną ręką:

Guns N' Roses na 2. miejscu najbardziej dochodowych tras koncertowych wszech czasów

Axl Rose był ostatnio mocno zajęty koncertowaniem z Guns N' Roses. Jak podaje Pollstar, trasa Not In This Lifetime jest już na 2. pozycji najbardziej dochodowych tras koncertowych w historii. Tournee wystartowało w kwietniu 2016 roku i zespół zarobił w sumie 562 milionów dolarów. Na szczycie zestawienia króluje U2, który może pochwalić się wynikiem 735 milionów dolarów za trasę 360.  

ZOBACZ TEŻ: Guns N' Roses: Top 10 największych przebojów

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.