Basista Duran Duran zaraził się koronawirusem: "możemy pokonać zarazę"

06.04.2020 10:32
Basista Duran Duran zaraził się koronawirusem: "możemy pokonać zarazę" Fot. Slawomir Bernas/East News

John Taylor podzielił się informacją o swoim zdrowiu. Basista wyznał, że na szczęście już wyzdrowiał i pokonał wirusa, dlatego opowiedział o swoich przeżyciach i walce z COVID-19.

Basista Duran Duran John Taylor wyznał w niedzielę 5 kwietnia, że zdołał odzyskać zdrowie po tym, gdy 3 tygodnie temu wykryto u niego koronawirusa. Objawy zakażenia określił słowami "jakbym miał turbodoładowaną grypę".

John Taylor z Duran Duran miał koronawirusa

Jak sam napisał na mediach społecznościowych, sam nie jest do końca pewien, czemu wyzdrowiał:

Być może jestem jakimś wyjątkowo twardym 59-latkiem (przynajmniej mam taką nadzieję) albo miałem jakoś wyjątkowo łagodną odmianę COVID-19. Ale po tygodniu objawów "turbodoładowanej grypy" zacząłem się dobrze czuć.

Przeczytaj także

Taylor przyznał, że postanowił opowiedzieć o diagnozie publicznie, gdy "dokładnie przemyślał sprawę". Muzyk stwierdził, że może to przynieść sporo nadziei dla osób, które są przerażone obecną sytuacją, co jest całkowicie zrozumiałe. Basista Duran Duran napisał, że "wirus jest nie zawsze zabójczy", a razem "możemy pokonać zarazę".

Muzyk przekazał też słowa współczucia do osób, które "przeżyły prawdziwy ból i stratę" z powodu COVID-19. Na całym świecie wykryto wirusa już u ponad 1,27 miliona osób, z czego ponad 69 tysięcy osób zmarło.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.