Bawełniany Immortal wzywa Mikołaja

Aleksandra Degórska
17.12.2015 17:13
Bawełniany Immortal wzywa Mikołaja Fot. kadr z wideo

Coraz bliżej Święta, więc skarpety znikają ze sklepowych półek i trafiają pod choinkę. Zobaczcie, co robi blackmetalowa bawełna, gdy nikt nie widzi...

Napisaliście już list do Świętego Mikołaja? Jako prawdziwi blackmetalowcy na pewno poprosiliście o rózgę, biało-czarny zestaw do makijażu, w końcu nie wypada się pokazać bez odpowiedniego make-upu w miejscu publicznym. Prawda jest jednak gorzka, bo poczciwy staruszek znowu sprezentuje Wam… skarpety.

Wybór bawełnianych prezentów jest naprawdę duży i każdy ich amator znajdzie coś dla siebie. A może tak zrobić z nich kukiełki i zabawić dzieciaki małym spektaklem przy ostrych brzmieniach? Święta przecież nie muszą być nudne, w końcu zacznie się coś dziać!

Szalone skarpety Immortal już po raz drugi dały popis przed Bożym Narodzeniem. Demoniczna wełna odprawia czarną mszę, wzywa Mikołaja i liczy na ciasteczka od niego. Zwariowany brodacz w końcu się pojawia, wychodzi z komina, niczym z pieczary diabła i daje czadu na gitarze. Tak drogie dzieci, on wcale nie jest taki święty!

Gdy Mikołaj nagle znika, bawełnianym bohaterom robi się niezmiernie przykro i popadają w czarną dziurę rozpaczy. Jednak dobrotliwy staruszek o nich nie zapomniał i zostawił prezent.

Co znalazło się w czarnej paczce? Przekonajcie się sami:

Dla wielbicieli bawełnianych bohaterów polecamy również skarpety grające Slayera. Taki prezent przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom nietypowych podarunków.

Jeśli jednak jeszcze nie zdecydowaliście co kupić najbliższym na Święta, polecamy Wam listę naszych propozycji prezentów. Kiczowate swetry od Toola, Pantery czy Ozzy’ego Osbourne’a na pewno spodobają się babci, a rockowe i metalowe kartki w ogóle zrobią furorę w Waszym rodzinnym gronie.

Jak Wam się podoba bawełniana wersja Immortal?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.