Behemoth prezentuje fragment nowego utworu

Maciej Koprowicz
27.10.2017 10:12
Behemoth prezentuje fragment nowego utworu Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Nergal podzielił się z fanami zupełnie nowymi dźwiękami Behemotha na swoim Instagramie.

Ostatnio Adam Darski zrobił duży szum w sieci ze zdecydowanie pozamuzycznych powodów. Internauci zastanawiają się, czy na wrzuconym przez niego na Instagrama odważnym zdjęciu, przedstawiającym wokalistę w, hm, stroju Adama, widoczne są atrybuty jego męskości.

Naszym zdaniem prawdziwych fanów Behemotha bardziej zainteresuje zupełnie inny post na Instagramie z Nergalem w roli głównej. Artysta wrzucił na swój profil kilkudziesięciosekundowy film, na którym on i jego koledzy z Behemotha wykonują fragment nowej kompozycji. Zobaczcie sami:

Darski uzupełnił posta krótkim opisem, w którym zasugerował, że zamieszczony utwór może trafić na nowy album Behemotha. Lider zespołu asekuracyjnie podkreśla, że za wcześnie na szczegóły, ale jednocześnie dodał, że muzycy są w trakcie prób nowych kompozycji.

Mamy dużo muzyki i jesteśmy tym bardzo podekscytowanie. Jest zdecydowanie zaaa wcześnie, by wydawać jakieś oświadczenia, ALE niebawem powiemy Wam więcej o tym, co dzieje się w obozie Behemotha. Robimy oficjalnie próby nowych kawałków. Jak to brzmi Waszym zdaniem, hm?

Ostatni jak na razie album studyjny deathmetalowców z Gdańska, „The Satanist” ukazał się 3 lutego 2014. Uzupełnieniem płyty była EP „Xiądz” z 1 listopada 2014.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.