Beyonce i Jay-Z wykonali na żywo fragment „Smells Like Teen Spirit” Nirvany

Aleksandra Degórska
08.06.2018 11:13
Beyonce i Jay-Z|undefined Fot. PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Słynna para wykonała na koncercie utwór, w którym wykorzystano fragment piosenki „Smells Like Teen Spirit”. Co na to fani Nirvany?

Beyonce i Jay-Z to jedna z najsłynniejszych par w show-biznesie. Ona znana piosenkarka, która rozpoczęła swoją karierę w girlsbandzie Destiny's Child, on słynny raper i producent. Małżeństwo jest razem od 2002 roku i może pochwalić się mianem najlepiej zarabiającej pary i jednej z najbardziej wpływowych w muzyce.

Małżeństwo obecnie wyruszyła we wspólną trasę koncertową, która wystartowała 6 czerwca 2018 i pierwszy występ odbył się w Cardiff. Show rozpoczęło się od utworu „Holy Grail” z płyty rapera „Magna Carta Holy Grail” z 2013 roku. W oryginalnej wersji gościnnie wystąpił Justin Timberlake, który wyśpiewuje fragment refrenu z piosenki Nirvany „Smells Like Teen Spirit”.

Beyonce i Jay-Z z piosenką z fragmentem Nirvany

Posłuchajcie, jak Beyonce i Jay-Z wykonali ten kawałek:

Polscy fani usłyszą ten utwór już wkrótce, bo para zagra 30 czerwca 2018 roku na PGE Narodowym.

Covery Nirvany

Tak naprawdę „Smells Like Teen Spirit” to hymn pokolenia X, które nie mogło się odnaleźć w świecie. Kawałekdoczekał się ogromnej ilości przeróbek. Grano go już na łopacie, na kazoo, grano z blastami, wykonywały go zwierzęta, czy 1200 osób na raz. Za utwór wzięła się grupa IRA, zaprezentowano wersję swingową, jak również na 64 stacjach dyskietek.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.