Beyonce tańczy do utworu Sabatonu

Aleksandra Degórska
28.03.2017 16:31
Beyonce tańczy do utworu Sabatonu Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl; Invision for Parkwood Entertainment / link / East News

All the single ladies, all the single ladies, oh, oh, oh, oh, oh, oh, oh... tylko co na tej imprezie singielek robi Sabaton ze swoimi czołgami?

Sabaton dobry na wszystko! Zespół potrafi rozruszać każdego - nawet samą Beyonce. Kojarzycie Single Ladies”, w którym wokalistka wraz z tancerkami wykonuje charakterystyczny taniec? Teledysk stał się mocno rozpoznawalny i doczekał wielu przeróbek, parodii i podróbek. Beyonce ma wielu fanów, którzy śledzą każdy jej krok, ale czy mogli się spodziewać, że ich królowa zatańczy do... Sabatonu.

Okazuje się bowiem, że „Ghost Divisionświetnie się nadaje jako podkład do tańca Beyonce, który zaprezentowała we wcześniej wspomnianym utworze. Teraz sobie wyobraźcie patetyczną muzykę Szwedów i jędrne bioderka wokalistki, która wygina się w rytm metalowego podkładu.

Ktoś kto wpadł na pomysł zmontowania tego nagrania jest naprawdę geniuszem:

Może Sabaton powinien pomyśleć nad zatrudnieniem takich tancerek na swoich koncertach? Wiadomo, że kapela daje z siebie wszystko na scenie i naprawdę pod względem show nie można się do niczego przyczepić, ale takie urodziwe panie na pewno uatrakcyjniłyby koncerty.

Żarty żartami, ale tak naprawdę Sabaton nie potrzebuje pomocy - podczas ostatniego koncertu kapeli w Krakowie na scenie było bardzo gorąco.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.