Black Sabbath wyda wznowienie "Technical Ecstasy" z niepublikowanymi wcześniej utworami

04.08.2021 18:15
Black Sabbath Fot. shutterstock.com

Sprawdźcie, jakie perełki znajdą się w specjalnym wydawnictwie od Black Sabbath.

Black Sabbath przygotował kolejną reedycję swojego albumu. Tym razem w wersji deluxe otrzymamy wznowienie "Technical Ecstasy" już 1 października 2021. Wydania 4CD i 5 winylowe siódmego albumu studyjnego Black Sabbath zawierają oryginalne nagrania na nowo zremasterowane oraz cały album z nowym miksem wykonanym przez Steven’a Wilsona, nigdy niepublikowane wersje utworów z albumu, alternatywne miksy oraz nagrania koncertowe.

Polecamy

Black Sabbath wyda wznowienie "Technical Ecstasy" z niepublikowanymi wcześniej utworami

Black Sabbath w 1976 przechodzili przemianę odkąd zaczęli sami zajmować się własnym managementem i wtedy też na swoim siódmym albumie "Technical Ecstasy" eksplorowali nowe brzmienia. Album dotarł do 13. miejsca w Wielkiej Brytanii i pokrył się złotem w USA.
Nowa wersja kolekcjonerska zawiera na nowo zremasterowane nagrania oryginalne, całą płytę z nowym miksem Steven’a Wilsona oraz ponad 90 minut nigdy niepublikowanych wersji utworów, alternatywnych miksów i nagrań koncertowych. 

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

"TECHNICAL ECSTASY: SUPER DELUXE EDITION" dostępny będzie od 1 października 2021 roku w wydania 4CD i 5 winylowym ze 180 gramowymi czarnymi płytami. Obydwie wersje są już dostępne w przedsprzedaży na stronie blacksabbathband.lnk.to. Album w nowym masterze będzie również dostępny na serwisach streamingowych i do pobrania.

Wersja Deluxe tego albumu zawiera nowy master wszystkich ośmiu utworów studyjnych, a także cały album z nowym miksem wykorzystującym oryginalne nagrania na taśmach analogowych, którego autorem jest Steven Wilson.

Na "TECHNICAL ECSTASY: SUPER DELUXE EDITION" znajduje się również osiem nigdy niepublikowanych wersji i miksów alternatywnych. Między innymi są to inne miksy utworów "You Won’t Change Me" i "Rock ’n’ Roll Doctor", a także wersje alternatywna i instrumentalna "She’s Gone". Kolekcję uzupełnia dziesięć nagrań koncertowych, które również nigdy nie były publikowane, a które pochodzą z trasy Technical Ecstasy World Tour w latach 1976-1977. Są to utwory z różnych okresów historii grupy, ze wczesnym "Black Sabbath" i "War Pigs", jak i nowymi "Gypsy" i "Dirty Women".

Polecamy

To kolekcjonerskie wydanie ukazuje się z  książeczką okładkową, bogatą w treści i rzadkie materiały pamiątkowe oraz zdjęcia z tamtego okresu, a także replikę książeczki pochodzącej ze światowej trasy z lat 1976-1977 i duży kolorowy plakat tej trasy.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.