Blink-182 „nie ma przyszłości”

Jakub Gańko
24.06.2016 09:35
Blink-182 „nie ma przyszłości” Fot. kadr z wideo

Wcale nie chodzi o brak przyszłości bez Toma DeLonge'a, lecz kolejny kawałek z płyty „California”. Zobaczcie nowe lyric video.

Podczas gdy były wokalista i gitarzysta Blink-182 nie ustaje w poszukiwaniu prawdy na temat przybyszów z kosmosu i pisze po nocach z CIA i Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych, reszta zespołu kontynuuje promocję swojego siódmego albumu. Po „Bored To Death”, „Rabbit Hole” i 10 godzinach „Built This Pool” poznaliśmy „No Future”.

Teledysk utrzymano w stylistyce poprzednich tekstówek przygotowanych przez zespół. Sam kawałek zaś wyraźnie nawiązuje do przeszłych dokonań zespołu i nie brakuje w nim nawet melodyjnego zaśpiewu „na-na-na-na”. Miłośnicy dotychczasowej twórczości grupy nie powinni być zawiedzeni, a na koncertach szykuje się kolejny hymn do wspólnego śpiewania.

Kawałka posłuchacie poniżej:

Przypominamy, że „California” - pierwsza płyta Blink-182 z udziałem Matta Skiby z Alkaline Trio - trafi na rynek już 1 lipca 2016 roku nakładem wytwórni BMG. Za produkcję materiału odpowiada John Feldmann. Jeśli złożymy przedpremierowe zamówienie za pośrednictwem strony zespołu już teraz, natychmiastowo otrzymamy trzy dotychczasowe single w formie cyfrowej.

Pomiędzy kolejnymi teledyskami zespół chwali się zdjęciami z kolejnych wyprzedanych koncertów. To dopiero przedsmak letniego szaleństwa, w którym grupa weźmie udział, objeżdżając Stany Zjednoczone w ramach wielkiej trasy. Sukcesywnie dodawane są kolejne daty, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu obecnym tournée.

Jeśli jednak Blink-182 bez Toma DeLonge'a Was nie przekonuje, internet jak zwykle ma coś dla Was. Jeden ze spostrzegawczych fanów grupy umieścił na YouTubie bardzo pomysłowe połączenie klipu „Bored To Death” z teledyskiem dawnego muzyka zespołu do utworu „New World”. W takim zestawieniu rzuca ono nowe światło na współpracownika CIA...

Jak oceniacie nową kompozycję Blink-182?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.