Blink-182 „nie zapłodni Cię jeszcze bardziej” w nowym utworze

Jakub Gańko
13.04.2017 13:17
Blink-182 „nie zapłodni Cię jeszcze bardziej” w nowym utworze Fot. kadr z wideo

Kalifornijczycy udostępnili swoim fanom lyric video do nowej, 35-sekundowej kompozycji.

Blink-182 coraz poważniej przygotowuje się do premiery wersji deluxe swojej ostatniej płyty, „California” z 1 czerwca 2016 roku. Będzie to autentycznie poszerzona edycja wydawnictwa - trafi na nią aż 11 nowych kawałków! Pośród nich znajdzie się m.in. akustyczne podejście do „Bored To Death”. 

Oprócz tego poznaliśmy już dwie zupełnie nowe piosenki: „Parking Lot” oraz „Misery”. Teraz do tego grona dołączył numer pod wdzięcznym tytułem „Can't Get You More Pregnant”. Jeśli pamiętacie zamykający podstawową wersję albumu „Brohemian Rhapsody” albo „Built This Pool”, wiecie czego się spodziewać. To utrzymana w podobnie jajcarskim klimacie, 35-sekundowa kompozycja.

Zrealizowane do niej lyric video obejrzycie poniżej:

Oczywiście zespół nie byłby sobą, gdyby nie skomentował swojej twórczości w odpowiednio żartobliwy sposób. Tym razem ostrzegł, że jeśli ktoś jest fanem „The Dark Side of the Moon”, to jego stosunek do „Can't Get You More Pregnant” pozostanie w najlepszym wypadku... ambiwalentny.

Tymczasem pozostałe nowe kawałki poznamy już 19 maja 2017 roku. Wtedy to na rynek trafi poszerzona reedycja „Californii”. Znamy już pełną zawartość tego wydawnictwa, które będzie dostępne zarówno w klasycznej wersji na płytach CD, jak i kolekcjonerskich winylach.

Tracklista:

CD1

 1. Cynical
 2. Bored to Death
 3. She's Out of Her Mind
 4. Los Angeles
 5. Sober
 6. Built This Pool
 7. No Future
 8. Home is Such a Lonely Place
 9. Kings of the Weekend
 10. Teenage Satellites
 11. Left Alone
 12. Rabbit Hole
 13. San Diego
 14. The Only Thing That Matters
 15. California
 16. Brohemian Rhapsody

CD 2

 1. Parking Lot
 2. Misery
 3. Good Old Days
 4. Don't Mean Anything
 5. Hey I'm Sorry
 6. Last Train Home
 7. Wildfire
 8. 6/8
 9. Long Lost Feeling
 10. Bottom of the Ocean
 11. Can't Get You More Pregnant
 12. Bored to Death (Acoustic)

Tak będzie to wyglądało:

„California” to pierwsza płyta z udziałem Matta Skiby zastępującego Toma DeLonge'a, który jest zajęty szukaniem kosmitów i współpracą z CIA oraz Departamentem Obrony. Pracuje również nad filmem o skate'ach polujących na UFO i pisze książki, w których przekonuje, że kosmici od wieków wpływają na ludzkość.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.