Blink-182 pokazał domowe nagrania w nowym klipie

Aleksandra Degórska
07.06.2017 11:39
Blink-182 pokazał domowe nagrania w nowym klipie Fot. kadr z wideo

W „Home Is Such a Lonely Place” postanowiono pokazać, jak wygląda życie muzyków, gdy nie są w trasie. Zerknijcie na to wideo.

W 2016 roku punkowe trio wydało krążek „California”. Na płycie pojawił się m.in. kawałek „She's Out of Her Mind”, do którego powstała zmodernizowana wersja klipu „What's My Age Again?” Natomiast 19 maja 2017 roku na sklepowych półkach pojawiła się wersja deluxe tego albumu wzbogacona o 11 nowych utworów, m.in. „Parking Lot” czy „Misery” oraz akustyczna wersja „Bored To Death”.

Tym razem jednak Blink-182 podzielił się klipem do utworu pochodzącego z podstawowej wersji płyty. Do numeru „Home Is Such a Lonely Place” powstał teledysk, w którym użyto kadrów pokazujących prywatne życie muzyków. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jason Goldwatch.

W klipie widzimy Marka Hoppusa, Travisa Barkera oraz Matta Skibe w towarzystwie rodziny i przyjaciół - Hoppus uczy swojego syna gry na gitarze, Skiba zaś bawi się ze swoim psem. W końcu jednak nadchodzi moment pożegnania, artyści wybierają się w trasę koncertową i widzimy ich razem na scenie.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten teledysk:

„California” to pierwszy krążek z udziałem Matta Skiby, który zastąpił Toma DeLonge'a w 2015. Muzyk postanowił skupić się na filmie... o kosmitach. Co ciekawe firma Open Minds Productions przyznała muzykowi nagrodę UFO Researcher Of The Year za prowadzone przez niego badania. Natomiast w kwietniu 2016 roku DeLonge wydał książkę „Sekret Machines Book 1: Chasing Shadows”, która jest częścią projektu multimedialnego.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.