Blink-182 udostępnił utwór „Wildfire”

Jakub Gańko
12.05.2017 10:47
Blink-182 udostępnił utwór „Wildfire” Fot. kadr z wideo

Oto kolejna kompozycja, która znajdzie się w edycji deluxe płyty „California” z czerwca 2016 roku.

Blink-182 jest z każdym dniem coraz bliżej premiery wznowienia swojej ostatniej płyty, „California”, z 1 czerwca 2016 roku. 19 maja 2017 roku na rynek trafi autentycznie poszerzona edycja wydawnictwa - trafi na nią aż 11 nowych kawałków! Poznaliśmy już niektóre z nich, takie jak „Misery”, „Parking Lot” oraz „Can't Get You More Pregnant”.

Znajdzie się na niej też m.in. akustyczna wersja singlowego „Bored To Death”. Teraz zespół udostępnił kolejną z premierowych kompozycji, zatytułowaną „Wildfire”. Nie jest to jednak bynajmniej pozostały po ostatniej sesji odrzut gorszego sortu. Jak przekonują sami muzycy, kawałek nawiązuje do ich najsłynniejszych dokonań z przeszłości.

Pomyśl o swojej ulubionej piosence z „Enema of the State”. Teraz przywołaj swój ulubiony numer z krążka „California”. A teraz wyobraź sobie, że oba kawałki się w sobie zakochały i założyły własną rodzinę. To jest właśnie ten utwór.

Porównanie cokolwiek oryginalne... Przekonajcie się na własne uszy, czy ma jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości:

Znamy już pełną zawartość nadchodzącego wydawnictwa i wiemy, jak będzie się prezentować jego fizyczna wersja. Tracklistę i zdjęcia znajdziecie poniżej:

Tracklista:

CD1

 1. Cynical
 2. Bored to Death
 3. She's Out of Her Mind
 4. Los Angeles
 5. Sober
 6. Built This Pool
 7. No Future
 8. Home is Such a Lonely Place
 9. Kings of the Weekend
 10. Teenage Satellites
 11. Left Alone
 12. Rabbit Hole
 13. San Diego
 14. The Only Thing That Matters
 15. California
 16. Brohemian Rhapsody

CD 2

 1. Parking Lot
 2. Misery
 3. Good Old Days
 4. Don't Mean Anything
 5. Hey I'm Sorry
 6. Last Train Home
 7. Wildfire
 8. 6/8
 9. Long Lost Feeling
 10. Bottom of the Ocean
 11. Can't Get You More Pregnant
 12. Bored to Death (Acoustic)

„California” była pierwszym krążkiem z udziałem Matta Skiby zastępującego Toma DeLonge'a, który jest zajęty szukaniem kosmitów i współpracą z CIA oraz Departamentem Obrony. Pracuje również nad filmem o skate'ach polujących na UFO i pisze książki, w których przekonuje, że kosmici od wieków wpływają na ludzkość. Mimo to ostatnio zapewnił, że Blink-182 to nadal jego zespół i może wrócić w każdej chwili.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.