Blink-182 w świecie „Grand Theft Auto V”

Aleksandra Degórska
14.10.2015 16:00
Blink-182 w świecie „Grand Theft Auto V” Fot. kadr z wideo

Kopia nigdy nie dorówna oryginałowi? Zobaczcie jak punkowa kapela wyglądałaby w kultowej grze!

Gdy panowie z Blink-182 nagrywali teledysk do „What’s My Age Again?” czy mogli się spodziewać, że ich wyścigi na nagusa zainspirują kolejnych twórców?

W teledysku z 1999 roku wyreżyserowanym przez Marcosa Siega muzycy biegną rozebrali po ulicach Los Angeles. Ta scena została przeniesiona do świata gry „Grand Theft Auto V”, choć tutaj bohaterowie wyglądają zdecydowanie bardziej groźnie, niż muzycy Blink-182. Przemierzając na nagusa miasto, nikt nie jest w stanie ich zatrzymać.

foto: kadr z wideo Fot. foto: kadr z wideo

W tym świecie wszystko wygląda jak w krzywym zwierciadle. Zamiast porno gwiazdy Janine Lindemulder, która zagrała w teledysku Blink-182, w „Grand Theft Auto V” mamy panię o obfitych kształtach.

foto: kadr z wideo Fot. foto: kadr z wideo

Tak prezentuje się Blink-182 w komputerowym świecie:

Przypomnijmy więc, jak wygląda oryginalny teledysk do „What’s My Age Again?”:

Takie „zrzynanie” od rockowych twórców nie jest nowością. Zespół Weekend swoim teledyskiem do „Wypijemy Popłyniemy” mocno nawiązuje do klipu Bloodhound Gang „Foxtrot Uniform Charlie Kilo”.

A co słychać u chłopaków z Blink-182? Zespół wszedł do studia, by nagrać nowy krążek, a Mark Hoppus próbuje również swoich sił jako DJ.

Jak oceniacie takie wydanie „Grand Theft Auto V”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.