Brian May zdradził, że Queen nagrywał nową muzykę. Zespół szykuje album?

12.04.2021 11:57
Brian May zdradził, że Queen nagrywał nową muzykę. Zespół szykuje album? Fot. B2820/Photoshot/East News

Brian May zdradził, że niedawno zespół Queen wszedł do studia i zaczął pracę nad nową muzyką. Czyżby grupa zdecydowała się na stworzenie kolejnego krążka?

Queen nagrywało nową muzykę. Szykują album?

Brian May wyjawił, że panowie z Queen pracowali nad nową muzyką w studiu - ostudził jednak zapał fanów, ponieważ niedługo potem dodał, że nic z tych sesji nie było na tyle wartościowe, by stworzyć z tego nowe piosenki. 

Polecamy

May, Roger Taylor i Adam Lambert przez ponad 10 lat występowali na żywo jako Queen + Adam Lambert, ale nigdy nie nagrali nowego materiału. May został niedawno zapytany, czy były jakiekolwiek plany na stworzenie nowej muzyki z wokalistą, ale niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem

W rozmowie z Guitar Player artysta wyjaśnił:

Zawsze powtarzam: nie wiem. To musi wyjść spontanicznie. Razem z Adamem i Rogerem byliśmy kilkukrotnie w studiu, bo tak próbowaliśmy coś zrobić, albo pracowaliśmy nad czymś innym. Ale do tego czasu nic konkretnego nie nagraliśmy, nic nas nie zachwyciło. To nie jest tak, że jesteśmy przeciwni temu pomysłowi, tylko to po prostu się jeszcze nie wydarzyło.
Polecamy

May dodał też, że pandemia koronawirusa sprawiła, że nagrywanie nowego albumu stało się mało priorytetowym zadaniem:

Przyznam szczerze, że obecnie życie jest na tyle pokręcone, że w ogóle trudno jest pracować nad taką inicjatywą. Plany mogą ulec zmianie, ale nie sądzę, że przebiegnie to szybko.
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.