Brian May został zbanowany na TikToku po umieszczeniu pierwszego filmiku. Fani go uratowali

26.04.2021 14:17
Brian May Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Brian May narobił sporo zamieszania na TikToku. Po umieszczeniu tylko jednego filmiku został zbanowany. Wierni fani jednak ruszyli mu z pomocą!

Brian May stara się być na bieżąco z social mediami. Jest bardzo aktywny na Facebooku oraz Instagramie i teraz postanowił spróbować swoich sił również na TikToku. Jeżeli nie wiecie, czym jest ten serwis, to tylko napiszemy, że na TikToku można wrzucać krótkie wideo, głównie są to różne wyzwania i nagrania z tańczącą dzieciarnią. Oczywiście znajdują się też tam inne treści - swoje oficjalne konto ma chociażby Queen, który udostępnia np. fragmenty koncertów czy pokazuje uzdolnionych fanów Queen. Brian May udostępnił swój pierwszy filmik i szybko został usunięty z TikToka. Co takiego przeskrobał?

Polecamy

Brian May został zbanowany na TikToku po umieszczeniu pierwszego filmiku. Fani go uratowali

Brian May postanowił wrzucić nagranie na TikToka i w 48 godzin miał 2 miliony wyświetleń. Sława na serwisie jednak nie trwała zbyt długo, bo TikTok postanowił zbanować gitarzystę Queen, o czym zdesperowany May postanowił napisać na Instagramie:

Fani wsparli Briana twierdząc, że jest po prostu za fajny na TikToka. Część z nich zaczęła namawiać muzyka, by napisał do administratorów i przekonał ich, że jego konto nie jest fałszywe, a to właśnie był powód zbanowania gitarzysty na TikToku. Zresztą sami fani pisali do platformy, by pomóc mu w powrocie na serwis. To wszystko pomogło i Briana Maya znajdziemy ponownie na TikToku.

Polecamy

Gitarzysta podziękował swoim fanom "za zadymę" i pomoc w ogarnięciu sytuacji. Czas pokaże, czy Brian wkręci się w TikToka i będzie wrzucać tam ciekawe treści.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.