Bring Me The Horizon zagrało z... Edem Sheeranem. Zobaczcie przedziwny występ [WIDEO]

09.02.2022 11:25
Bring Me The Horizon zagrało z... Edem Sheeranem. Zobaczcie przedziwny występ [WIDEO] Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Kilka miesięcy temu Ed Sheeran zapowiedział, że chciałby wejść do świata metalu. Idzie mu to całkiem nieźle - podczas ceremonii Brit Awards zagrał z Bring Me The Horizon.

BMTH i Ed Sheeran - zobaczcie niecodzienny występ artystów

Okazuje się, że Ed Sheeran za dzieciaka słuchał metalu i nie odrzuca pomysłu, by nagrać metalową płytę. W tym niewątpliwie mogliby mu pomóc muzycy z Bring Me The Horizon (ci mają już na koncie współpracę z popową wokalistką Halsey), którzy na metalu i gatunkach mu podobnych prawie że zjedli zęby.

Polecamy

A jak taka twórczość mogłaby brzmieć? Przedsmak usłyszeliśmy podczas BRIT Awards 2022 - Sheeran zaprosił bowiem na scenę panów z BMTH i razem zagrali ciężką wersję singla wokalisty o tytule "Bad Habits". Poniżej możecie zobaczyć nagranie z tego niecodziennego występu:

Jedno jest pewne - nie brzmi to źle. 

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, jakiś czas temu w wywiadzie dla "The Sun" Ed Sheeran przyznał się do słuchania za dzieciaka muzyki, z którą nikt go obecnie nie kojarzy:

W dzieciństwie słuchałem dużo death metalu. Słuchałem Cradle Of Filth, Slipknota i podobnych kapel. Myślę, że mógłbym kiedyś wejść w ten świat, bo jako dzieciak nauczyłem się tych wszystkich riffów. Nigdy nie myślałem o tym, żeby nagrać metalowy album, ale nie miałbym nic przeciwko.

Prawdę mówiąc po usłyszeniu "Bad Habits" w wersji z BMTH, my również nie mielibyśmy nic przeciwko.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.