Brodka i PRO8L3M nagrali wspólny utwór "Żar". Zobaczcie nastrojowy klip

14.01.2021 12:37
Brodka i Pro8l3m we wspólnym utworze Fot. materiały prasowe

Brodka i PRO8L3M we wspólnym utworze "Żar". Do piosenki powstał klimatyczny teledysk pokazujący historię 6 nietuzinkowych osób.

Duet PRO8L3M i Brodka otworzyli rok 2021 nieoczekiwaną współpracą. W hołdzie tym, którzy żyją na własnych zasadach, artyści prezentują wspólny utwór "Żar (Tak to robię)" wraz z fabularnym klipem.

Polecamy

Brodka i PRO8L3M nagrali wspólny utwór "Żar". Zobaczcie nastrojowy klip

Zaangażowani w projekt Ballantine's Tak To Robię - PRO8L3M i Brodką udowodnili, że wiele platynowych i złotych płyt, granie na scenach największych festiwali mogą iść w parze z niezależnością i indywidualnością. Muzycy chcieli sprowokować ludzi do życia w zgodzie ze sobą, wbrew presji, której źródłem są wszechobecne oczekiwania ze strony społeczeństwa, rodziny, czy przyjaciół. Projekt  "Tak To Robię" pokazuje siłę indywidualizmu i inspiruje do dokonywania nieoczywistych wyborów. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek "Żar":

Teledysk do utworu „Żar” (Tak To Robię) wyreżyserowany przez duet Andiamo i zrealizowany z ekipą Shootme to wizualna interpretacja idei podążania własną drogą; sześć osobowości i sześć opowieści o niezależności, gdzie rutyna codziennego dnia miesza się z estetyką snu. Autorzy klipu nie zdecydowali się na zaangażowanie aktorów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.