Bruce Dickinson jako fryzjer w akcji charytatywnej

Aleksandra Degórska
22.11.2016 11:34
Bruce Dickinson jako fryzjer w akcji charytatywnej Fot. kadr z wideo

Muzyk nie potrafi wysiedzieć na miejscu - niedawno był na biznesowym kongresie w Polsce, a już zdążył uczestniczyć w charytatywnej akcji Brave to Shave.

Wokalista, muzyk, właściciel firmy Cardiff Aviation, pilot, przedsiębiorca, który jest przykładem dla innych mówiąc o swoich interesach m.in. na kongresie w Rzeszowie. Bruce Dickinson to człowiek wielu talentów i ma spore zainteresowań, z czego szczególnie sobie ceni właśnie hokej i drużynę Cardiff Devils. Wokalista nawet otrzymał swoją własną koszulkę zespołu ze swoim nazwiskiem oraz numerem 666. Natomiast Dickinson zaprosił zawodników Patricka Bordeleau i Seana Bentivoglio, do przetestowania wirtualnego symulatora lotu w Cardiff Aviation.

Muzyk pojawił się również 20 listopada 2016 roku w Cardiff w Wielkiej Brytanii na meczu Cardiff Devils z Glasgow Braehead Clan. Tego dnia doszło do akcji, która miała na celu zebranie pieniędzy na projekt Brave the Shave. Akcja ma na celu zbieranie funduszy na walkę z rakiem, a golenie głów przez uczestników tego projektu ma na celu wsparcie chorych, których wygląd zmienia się w wyniku choroby.

Zawodnik drużyny Joshua Batch postanowił przyłączyć się do Brave The Shave i zachęcił do tego swoich kolegów z Cardiff Devils. Sportsmen chce zebrać 3 000 funtów. Na tej stronie możecie zobaczyć nagranie, jak Bruce Dickinson wziął się za golenie Batchowi głowy.

Zobaczcie również zdjęcia z tego wydarzenia:

Akcję możecie wesprzeć finansowo na stronie Brave the Shave.

Bruce Dickinson na własnej skórze przekonał się jak wygląda walka z rakiem, zatem jego uczestniczenie w tej akcji raczej nikogo nie dziwi. Tego dnia muzyk został również poproszony o to, żeby rzucić krążek rozpoczynając tym samym mecz.

Jak oceniacie gest Dickinsona?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.