Była asystentka Marilyna Mansona pozwała muzyka: "Czułam się, jak kawałek mięsa"

19.05.2021 17:20
Marilyn Manson Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Kobieta opisała swoją relację z Mansonem, który miał zachowywać się niejednokrotnie agresywnie. Co więcej, potwierdza oskarżenia kobiet, które zarzuciły muzykowi molestowanie i znęcanie się.

O Marilynie Mansonie jest cały czas głośno przez oskarżenia skierowane w stronę muzyka. Wiele kobiet opowiedziało o jego psychicznym i fizycznym znęcaniu się. Do jego rzekomych ofiar należą gwiazda "Gry o Tron" czy gwiazda Ashley Morgan Smithline.

Polecamy

Była asystentka Marilyna Mansona pozwała muzyka: "Czułam się, jak kawałek mięsa"

Jak podaje "Page Six", 37-letnia Ashley Walters złożyła pozew przeciwko Mansonowi. Kobieta oskarża go o pobicie, molestowanie seksualne, napaść na tle seksualnym, dyskryminację i zadawanie bólu emocjonalnego. Ich znajomość rozpoczęła się w 2010 roku na platformie MySpace, gdy muzyk zaprosił dziewczynę na sesję zdjęciową. W pewnym momencie kazał jej zdjąć bluzkę, pchnął na łóżko, próbował całować, ugryzł w ucho oraz kazał jej dotykać jego miejsce intymne.

Mimo skandalicznego zachowania Mansona, kobieta zdecydowała się u niego pracować. Jak wyjaśniła, przekonała ją wysoka wypłata, jednak szybko pożałowała swojej decyzji, bo muzyk niejednokrotnie zachowywał się agresywnie. W pozwie napisano, że Manson wielokrotnie ją pchał na ścianę, rzucał w nią naczyniami. Co więcej groził jej pokazując zdjęcia pobitej aktorki Esmé Bianco.

Czułam się, jakbym była jego własnością. To wszystko sprawiało, że czułam się, jak kawałek mięsa.

Kobieta twierdzi, że Marilyn Manson wykorzystywał swoją pozycję, by atakować swoje ofiary. Miał również nią manipulować - najpierw ją atakował, by potem zasypywać komplementami. Walters opowiedziała, że Manson miał "oferować" ją swoim przyjaciołom i kazał jej siadać na kolanach u innych osób. Walters została zwolniona w 2011 roku przez oskarżenie o kradzież.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.