Były basista The Rolling Stones uprawiał seks z nieletnią

Joanna Chojnacka
06.05.2019 17:41
The Rolling Stones|undefined Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Film dokumentalny "The Quiet One" opowiada o życiu byłego basisty The Rolling Stones, Billa Wymana. Produkcja przypomniała o kontrowersyjnych faktach na temat muzyka.

Zwykle plotki i niesamowite historie o romansach muzyków The Rolling Stones odnoszą się do Keitha Richardsa i Micka Jaggera, któremu przypisuje się nawet światowy rekord w liczbie posiadanych wnuków. Sam wokalista przyznaje, że gubi się w rachunkach, jeśli chodzi o jego potomków. Tym razem, za sprawą nowego filmu dokumentalnego wróciła dyskusja na temat historii byłego basisty formacji, Billa Wymana, który przed laty uprawiał seks z 14-latką.

Przeczytaj także

Były basista The Rolling Stones uprawiał seks z 14-latką

W 2019 roku powstał film o życiu Billa Wymana. Z dokumentu wynika, że były basista The Rolling Stones w 1989 roku wziął ślub z młodziutką Mandy Smith. Kobieta miała wówczas zaledwie 18 lat, a małżeństwo było legalne. Związek nie przetrwał próby i para rozwiodła się zaledwie 2 lata później. Smith w dokumentach rozwodowych zaznaczyła, że pierwszy raz spała z muzykiem w wieku 14 lat. 

Para poznała się, kiedy Mandy miała 13 lat, a Bill 47. Mimo ogromnej różnicy wieku, zakochani zdecydowali się na ślub. W filmie “The Quiet One" muzyk broni się i deklaruje, że bardzo kochał partnerkę i nie zrobił nic bez jej zgody. Jednak obecnie 82-letni mężczyzna przyznaje, że był bardzo naiwny wierząc, że związek się utrzyma.

Byłem naprawdę głupi, skoro myślałem, że to może zadziałać. Była za młoda. Czułem, że musi wyjść do ludzi i przeżyć jeszcze trochę zanim się ustatkuje. 

Bill Wyman dołączył do The Rolling Stones w grudniu 1962 roku, a rozstał się z formacją 30 lat później. Po odejściu z zespołu zajął się karierą solową oraz projektem Bill Wyman’s Rhythm Kings.

Zobacz też: >>Cover The Rolling Stones w wykonaniu Motörhead pojawił się w reklamie<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.