CETI prezentuje teledysk „Devil Made Me Do It”

Zobaczcie koncertowy klip do utworu z krążka „Brutus Syndrome” z listopada 2014 roku.
Zdjęcia do „Devil Made Me Do It” nakręcone zostały 31 stycznia 2015 roku podczas poznańskiego koncertu inaugurującego trasę „Sons of Brutus Tour”. Autorem video jest Dominik Czech.
Utwór pochodzi z nowej płyty „Brutus Syndrome”, na której znalazło się jeszcze 9 innych mocnych utworów. Zespół na tym krążku powrócił do korzeni – nadał swojej muzyce trochę brzmienia rodem z lat 80. Nie wyzbył się jednak przy tym nowoczesnych dźwięków. Kompozycje, aranżacje, wybór utworów na album to wynik wspólnej pracy całego zespołu.
Najbliższy koncert w ramach trasy koncertowej promującej krążek odbędzie się 22 marca 2015 roku w zielonogórskim klubie 4 Róże dla Lucienne. Tego wieczoru jako support na scenie pojawi się zespół Crimson Valley – zwycięzca konkursu na gościa specjalnego.
Oceń artykuł