COBI przygotował klocki dla fanów Sabatonu i World of Tanks

Aleksandra Degórska
14.09.2018 11:26
Klocki dla fanów Sabatonu|undefined Fot. cobi.pl

Taki zestaw zapewne spodoba się nie tylko dzieciakom, ale też fanom zarówno gry World of Tanks, jak i grupy Sabaton.

World of Tanks to sieciowa gra poświęcona w pełni bitwom czołgów firmy Wargaming. Czy kogoś zatem dziwi, że w czerwcu 2017 roku Wargaming ogłosił długofalową współpracę z grupą Sabaton. Takie połączenie sił wydaje się być naturalne, w końcu członkowie zespołu Sabaton są zapalonymi graczami w World of Tanks.

To było tylko kwestią czasu, gdy na rynku pojawią się gadżety związane zarówno z World of Tanks, jak i Sabatonem, ale czy ktoś mógł przypuszczać, że pojawią się klocki z muzykami na czołgu? Firma COBI zapowiedziała, że 16 września 2018 w ️Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie odbędzie się premiera specjalnego zestawu World of Tanks: Sabaton Primo Victoria.

Zestaw klocków World of Tanks: Sabaton Primo Victoria

Zestaw kosztuje 179,90 złotych i tak producent opisuje ten produkt na stronie cobi.pl:

Czołg Sabaton Promo Victoria to pojazd opracowany do gry wideo World Of Tanks, na podstawie szwedzkiej wersji Centuriona noszącej nazwę Strv 81. Inspiracją do tego projektu był popularny, skandynawski zespół muzyczny Sabaton.

Co więcej w każdym zestawie znajdą są 2 kody - bonusowy (4 rodzaje bonusu w zależności od nacji) oraz zaproszeniowy dla nowych użytkowników gry.

Klocki dla fanów muzyki

Producenci klocków często idą na rękę fanom muzyki, którzy mogą zakupić takie cudeńka, jak m.in. kapelę Ramones w wersji z klocków LEGO czy studio nagraniowe jazzowej niemieckiej wytwórni ECM. Jest w czym wybierać!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.