„Call Me Maybe” w metalowej wersji

Robert Skowronski
30.07.2016 16:35
„Call Me Maybe” w metalowej wersji Fot. kadr z wideo

Nie wiecie jak zagadać do dziewczyny lub chłopaka, aby zainteresować swoją osobą i dać jej/jemu swój numer telefonu? Leo Moracchioli w swoim nowym wideo niesie Wam odpowiedź na to, jak być wystarczająco sugestywnym i osiągnąć cel.

Jesteście na imprezie, gra muzyka, relaksujecie się. Wszystko przebiega w należytym porządku, ale nagle stajecie jak wmurowani, bo w pomieszczeniu pojawia się ona (każdy oczywiście może tu wstawić określenie płci, którą jest zainteresowany), a jej blask zniewala Cię z nóg. Być może jesteście niczym Casanova i żadnym wyzwaniem jest dla Was podejść do tej piękności, zagadać i przekazać swój numer.

Są jednak tacy, którzy nie mają w sobie tyle odwagi. W tym momencie zaczynają się podchody. Zagadywanie, a jeżeli próba konwersacji nie wypali, to ponowne podejście po kilku minutach. Niektórzy starają się pokazać jakimi są gentelmanami lub też luzakami nie bojącymi się żadnych wygłupów. Wszystko po to, aby zainteresować tę osobę sobą samym.

W końcu jednak nastaje moment pożegnania. Każdy czeka na to, że dziewczyna ofiaruje mu swój numer i wyrazi chęć ponownego spotkania się. Ale co jeżeli tak się nie stanie? Wtedy warto samemu wyjść z inicjatywą, tylko... no właśnie, niektórzy mogą mieć problem z przełamaniem swojego wewnętrznego strachu przed odrzuceniem. Może zdarzyć się Wam wydukać pod nosem „Hej, to mój numer”. Ale czy ktokolwiek to dosłyszy?

Alternatywą jest jednak pójście drogą zaproponowaną przez szalonego YouTubera i wykrzyczenie „To mój numer, więc może zadzwonisz?”. Skupienie na sobie uwagi gwarantowane. Grunt to być bardzo sugestywnym, tak jak Leo Moracchioli w metalowym coverze „Call Me Maybe” z repertuaru Carly Rae Jepsen:

Mistrz metalowych coverów ma na swoim koncie już pokaźną liczbę hitów. To właśnie on jest odpowiedzialny za przeróbki m.in. „Stayin' Alive” Bee Gees, „Macareny” Los del Rio, „Chandelier” Sii, „Like A Virgin” Madonny, „Scatmana” Scatmana Johna, „Money, Money, Money” Abby, „Somebody That I Used To Know” Gotye czy „Can't Stop the Feeling” Justina Timberlake'a.

YouTuber nie boi się też zaprezentować swojego podejścia do numerów, które już w pierwotnej wersji były potraktowane przesterem. Leo ma na swoim koncie m.in. covery Rage Against The Machine czy System of a Down.

Gdybyście mieli numer do Leo, to byście do niego zadzwonili? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.