Chester Bennington w coverach Black Sabbath, Guns N' Roses i Motorhead

Aleksandra Degórska
17.06.2016 15:58
|north Fot. Starpicz / Splash News / East News

Taki koncert to niezła gratka dla każdego fana rockowego grania. Jakie utwory wykonał muzyk?

Zespół The Hellcat Saints powstał z inicjatywy gitarzysty Dave'a Kushnera znanego ze swojej działalności w Velvet Revolver. Podczas koncertu kapeli w Conga Room w Los Angeles w ramach koncertu firmy GungHo Online promującej grę Let It Die na Electronic Entertainment Expo 3 na scenie pojawili się znani muzycy z równie znanych kapel.

Wśród nich znaleźli się Chester Bennington, Robin Finck z Nine Inch Nails, Rob "Blasko" Nicholson współpracujący z Ozzym Osbournem, Joey Castillo - były perkusista Queens of the Stone Age, Gilby Clarke znany z Guns N' Roses i Franky Perez z Apocalyptica.

Artyści wykonali takie numery, jak m.in. „Down” z repertuaru Stone Temple Pilots, „Them Bones” Alice in Chains, „Paradise City” Guns N' Roses, „Hole In The Sky” Black Sabbath czy „Ace Of Spades” Motorhead.

Posłuchajcie, jak muzycy zaprezentowali się w tym repertuarze:

Chester Bennington dołączył do Stone Temple Pilots w 2013 krótko po tym, jak z kapeli odszedł Scott Weiland. Jednak w 2015 roku wokalista zrezygnował z kapeli na rzecz Linkin Park.

Zespół obecnie pracuje nad nowym materiałem na 7. płytę, która będzie następcą „The Hunting Party” z 2014 roku.

Linkin Park zamierza wydać nowy krążek w 2017 roku.

Jak oceniacie Chestera Benningtona w repertuarze Guns N' Roses czy Motorhead?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.