Chino Moreno z Deftones zaprasza na libację

trustekpan trustekpan
25.09.2014 11:02
Chino Moreno z Deftones zaprasza na libację Fot. facebook.com

Członkowie Death Grips i Deftones znowu połączyli siły i jako Team Sleep zaprosili fanów do udziału w sesji nagraniowej swojego drugiego albumu.

17 i 18 października w Woodstock w stanie Nowy Jork fani tej zespołowej hybrydy będą mogli uczestniczyć w nagrywaniu nowego materiału. Team Sleep zagra swoje stare kawałki i pochwali się nowymi numerami "No" i "Dreamland". Na swoim fanpage'u zespół zaprosił fanów do udziału w nagraniu drugiego krążka.

Przyłączcie się do wspólnego tworzenia naszego nowego albumu w Woodstock w Nowym Jorku. Spotykamy się w "Applehead studio", niedaleko gór Catskill żeby jeść, pisać, grać i nagrywać. Bardzo długo blokowali nas, biznesmeni, logistyka, kariera, dorosłe życie, rodziny i "Dom Republikanów", mimo to, cały czas robiliśmy swoje. W tym samym czasie, proces tworzenia stawał się coraz bardziej rozproszony i nieludzki. Mając to na uwadze, chcielibyśmy oderwać się, pograć i przeżyć coś wyjątkowego z fajnymi ludźmi i w pięknym miejscu. Chcemy żebyście też tam byli, bo Wasza obecność jest niezbędna do wyzwolonego tworzenia. Liczymy na Was.Wielkie dzięki, Chino Moreno
Todd Wilkinson
CrookOne
Zach Hill
Rick Verret
Chuck X

Oprócz udziału w koncercie fani m.in. będą mogli obejrzeć pracę zespołu podczas sesji nagraniowej w Q&A studio, dostaną płytę z nieopublikowaną wcześniej muzą, audio i wideo z eventu, podpisane plakaty i bluzę z kapturem. Za udział w imprezie trzeba zapłacić 500 dolców.

Poniżej sklejone fragmenty dwóch kawałków udostępnionych przez Team Sleep.

trustekpan trustekpan Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.