Cochise w nowym klipie do utworu „The boy who lived before”

Justyna Kierzkowska
16.11.2015 11:18
Cochise w nowym klipie do utworu „The boy who lived before” Fot. kadr z wideo

Zespół zaprezentował wideo do kolejnego singla z albumu „The sun also rises for unicorns”, który miał premierę 2 października 2015 roku. Jak wygląda teledysk do kawałka o „chłopcu, który już wcześniej żył”?

Najnowsza płyta jest 4. studyjną w dyskografii Cochise. Materiał zarejestrowano późną wiosną 2015 roku w studiu Rolling Tapes, a wokale dograno w białostockiej Nagrywatorni. Na krążku znalazło się 13 utworów, a na początku września 2015 zespół opublikował klip do utworu „Black Summer”, promującego album.

Teledysk do utworu „The boy who lived before” wyreżyserowała Laura Kielar, za zdjęcia odpowiedzialny był Jarosław Całko.

Paweł Małaszyński, wokalista zespołu, powiedział, że płyta łączy w sobie różne emocje i odczucia.

Jest pełna pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Nie brak w niej także siły, buntu, radości, miłości i dumy. Wiele tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną szaleństwa i gniewu. To płyta o wyjątkowych jednostkach, wrażliwych i pełnych namiętności lecz często, apatycznych, amoralnych, zamkniętych w sobie i wycofanych.

Z okazji wydania albumu „The sun also rises for unicorns” w październiku 2015 roku Paweł Małaszyński w rozmowie dla Antyradio.pl opowiedział m.in. o teledyskach z nowej płyty i miłości do muzyki. Wokalista Cochise wyjaśnił też, jakie znaczenie mają dla niego jednorożce i specjalnie dla nas w ramach cyklu AntyPoezja zinterpretował tekst utworu „Purpurowe gody” Kata.

W związku z publikację nowego krążka zespół promuje nowy materiał serią koncertów. W najbliższym czasie muzycy zagrają w następujących miastach:

  • 21.11 Warszawa (Jaś i Małgosia)
  • 11.12 Krotoszyn (Krotoszyński Ośrodek Kultury)
  • 12.12 Gomunice (Bogart)
  • 26.12 Białystok (Fama)

Mieliście już okazję przesłuchać najnowszą płytę Cochise?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.