Coldplay pokazał klip do "Everyday Life". Zobaczymy w nim kadry z Ukrainy

10.12.2019 16:16
Coldplay z klipem Everyday Life|undefined Fot. kadr z wideo

Zespół podzielił się teledyskiem do tytułowego utworu z nowej płyty.

Coldplay nie daje swoim fanom zatęsknić. 22 listopada 2019 roku ukazał się album "Everyday Life", który tym samym stał się następcą płyty "A Head Full Of Dreams" z 2015 roku. Nowy krążek składa się z dwóch części zatytułowanych "Sunrise" oraz "Sunset" i na single promujące album wybrano piosenki  Orphans", "Arabesque" i "Everyday Life" oraz "Daddy". Do tytułowego utworu powstał teledysk, który Coldplay postanowił opublikować perę tygodni po premierze płyty.

Coldplay pokazał klip do "Everyday Life" z nowej płyty

Za reżyserię teledysku odpowiada 23-letnia Karena Evans, która wcześniej stworzyła klipy dla Drake'a. W teledysku Coldplay zobaczymy mieszkańców Maroko, Republiki Południowej Afryki i Ukrainy. Oczywiście nie zabrakło też muzyków, którzy wykonują piosenkę na plaży. Zobaczcie, jak wygląda ten klip:

Przeczytaj także

Zespół mocno zaskoczył swoich fanów, gdy ogłosił, że rezygnuje z trasy koncertowej z powodu troski o środowisko. Wróci na scenę, gdy dowie się, jak zmniejszyć negatywny wpływ koncertów na otoczenie. Wokalista Chris Martin zapewnił, że postępowanie jego grupy nie ma na celu wywierania presji na środowisko muzyczne.

Zobacz także: Coldplay wykonał piosenki z najnowszej płyty. Jak brzmi "Everyday Life" i "Orphans" na żywo?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.