Corey Taylor i Stone Sour w nowym teledysku Steel Panther

Maciej Koprowicz
08.09.2017 12:25
Corey Taylor i Stone Sour w nowym teledysku Steel Panther Fot. kadr z wideo

Nowy obrazek zwariowanych glammetalowców nie zawiedzie fanów. Jest impreza, są nagie dziewczyny, a także… Corey Taylor i jego zespół Stone Sour.

Fani Steel Panther doskonale wiedzą, że lider Slipknota i Stone Sour jest dobrym przyjacielem muzyków grupy. Coreyowi Taylorowi zdarzyło się występować nawet z „Panterami” na scenie, gdy glamowcy zawitali do jego rodzinnego Des Moines w stanie Iowa.

Taylor znany jest z poczucia humoru – bawią go nawet memy na swój własny temat. Uwielbia też wygłupiać się na ekranie, był więc idealnym kandydatem do roli w najnowszym wideoklipie Steel Panther, który przecież traktuje heavymetalową stylistykę z dużym przymrużeniem oka.

Obrazek powstał do utworu „Wasted Too Much Time” z najnowszego albumu metalowców, „Lower The Bar”, który ukazał się 24 marca 2017. Zawiera wszystkie charakterystyczne elementy klipów Steel Pantherimprezę (w tym wypadku garden party), gołe laski (w basenie!) i… trochę przemocy. Wyreżyserował go perkusista zespołu, Stix Zadinia. Muzyk przyznaje:

Uprawianie seksu z żywymi kobietami rodzaju ludzkiego i reżyserowanie muzycznych wideo to moje ulubione rzeczy.

W teledysku zespół Stone Sour gościnnie wciela się w grupę przygrywającą na heavymetalowej domówce. Sprawdźcie, jak wypadli:

To nie jedyna aktorska rola Coreya Taylora w ostatnim czasie. Wystąpił także w nowym filmiku youtubera Roba Scallona, gdzie skomentował cover „Psychosocial” Slipknota zagrany na banjo.

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.