Corey Taylor "nigdy nie był tak bardzo chory". Cieszy się, że jest zaszczepiony

24.08.2021 12:02
Corey Taylor "nigdy nie był tak bardzo chory". Cieszy się, że jest zaszczepiony Fot. Avalon.red/REPORTER/East News

Corey Taylor niedawno podzielił się wieścią o tym, że zaraził się koronawirusem. Teraz wokalista wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił, że nigdy nie był tak bardzo chory.

Corey Taylor ma koronawirusa. Nigdy nie czuł się gorzej

Wokalista zaoferował na swoim Instagramie aktualizację dot. jego walki z COVID-19. Lider Slipknota nie ukrywa, że czuje się tragicznie, twierdząc, że "to najgorsza choroba, jaką w życiu przechodził". Stwierdził również, że gdyby nie szczepionka, to byłby w dużo gorszym stanie i spodziewałby się najgorszego.

Polecamy

Zarażenie się koronawirusem wykryto u Taylora w piątek 20 sierpnia 2021 roku. Muzyk odwołał kilka koncertów ze swoim solowym zespołem i spotkania z fanami. Sytuacja jest jednak wyjątkowa i dlatego wokalista postanowił wydać wideo, w którym powiedział nieco więcej na temat swojego stanu zdrowia.

Jak słyszymy w jego filmiku z poniedziałku 23 sierpnia:

Już bliżej, niż dalej. Nadal jestem chory, ale przeszła mi gorączka i ból mięśni. Wszystko chyba wypociłem. Nadal czuję się wstrętnie, ale już niedługo powinienem mieć negatywny wynik testu. Chciałbym podziękować mojej rodzince, przyjaciołom i fanom, którzy przesyłali mi mnóstwo życzeń. Nie macie pojęcia, jak bardzo to pomogło. Chcę też zaznaczyć, że to dzięki szczepionce przeżyłem to spotkanie z wirusem. Nigdy nie czułem się gorzej podczas choroby. Myślę, że gdyby nie szczepionka, to bałbym się najgorszego. Na szczęście miałem dodatkową warstwę ochrony i wyszedłem z tego cało. Jeśli nadal się zastanawiacie, czy się szczepić, to moim zdaniem jest to najlepsza rzecz, którą możecie teraz zrobić.
Polecamy

Taylor już we wrześniu 2021 roku ma ruszyć w kolejną trasę koncertową - tym razem ze Slipknotem. Wokalista głośno wspiera szczepionki - nie tylko we wspomnianym wideo, ale też w różnych wywiadach.

Niedawno muzyk porozmawiał z Heavy Consequence i w trakcie wywiadu wyjawił, że nie jest fanem zmuszania ludzi do robienia czegokolwiek, ale z drugiej strony sprawianie zagrożenia dla innych osób jest jeszcze gorsze:

Ludzie zachowują się, jakby szczepionki były jakimś paktem z diabłem... Czy uważam, że bycie zaszczepionym powinno być wymagane do chodzenia na koncerty? Tak i nie. Nie powinno się nikogo do niczego zmuszać, ale z drugiej strony, jak masz iść na koncert i być zagrożeniem dla innych, to nie powinieneś iść. A jak zagrażasz innym, to jesteś zwykłym pie*rzonym dupkiem.

Polski koncert Slipknota odbędzie się 7 sierpnia 2022 roku, w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Towarzyszyć im będzie ukraińska grupa Jinjer.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.