Corey Taylor tańczy na rurze w klubie Steel Panther

Aleksandra Degórska
14.09.2017 10:41
Corey Taylor tańczy na rurze w klubie Steel Panther Fot. kadr z wideo

W takiej roli wokalista pojawił się w nowym klipie Stone Sour do kawałka „Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)”. Sprawdźcie, czy Corey Taylor jest dobrym tancerzem.

30 czerwca 2017 roku na rynku pojawił się najnowszy krążek Stone Sour - „Hydrograd”, który jest następcą „House of Gold & Bones”. Na longplayu ukazały się takie kompozycje, jak „Fabuless”, czy „Song #3”. Zespół udostępnił właśnie teledysk do kolejnej kompozycji z nowej płyty - „Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)”.

W klipie pojawili się muzycy Steel Panther i nie jest to wcale przypadek. Kapela bowiem zaprosiła wcześniej Stone Sour do wystąpienia w teledysku do „Wasted Too Much Time” z najnowszego albumu  „Lower The Bar”.

Teraz Stone Sour odwdzięczył się i w klipie do jego kawałka „Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)” pojawił się Steel Panther. Akcja teledysku dzieje się w klubie nocnym, w którym pracują muzycy właśnie tej ekipy. Natomiast Stone Sour wskakuje na scenę, żeby pokazać swoje atuty przed napalonymi dziewczynami.

Corey Taylor zatańczył na rurze i wypadł w tej roli naprawdę błyskotliwie:

Wokalista kumpluje się z Steel Panther zatem taka współpraca nie jest raczej zaskoczeniem. Przypomnijmy również, że Corey Taylor zaśpiewał na debiutanckiej płycie zespołu, jak również występował ze Steel Panther razem na scenie. Pod względem poczucia humoru artyści pasują do siebie idealnie i jak widać lubią powygłupiać się przed kamerą. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.