Córka muzyka zespołu Myslovitz w "The Voice Kids". Odziedziczyła talent po sławnym ojcu? [WIDEO]

18.03.2022 13:57
Córka muzyka zespołu Myslovitz w "The Voice Kids". Odziedziczyła talent po sławnym ojcu? [WIDEO] Fot. materiały prasowe

Córka muzyka zespołu Myslovitz, Pola  Kuderskiej zaśpiewa w "The Voice Kids". Zobacz wideo!

Telewizyjna Dwójka emituje obecnie piątą edycję "The Voice Kids". W sobotnim przesłuchaniu w ciemno widzowie zobaczą występ Poli Kuderskiej z Mysłowic.

Córka muzyka zespołu Myslovitz w "The Voice Kids"

14-letna Pola to córka perkusisty Myslovitz, Wojciecha Kuderskiego. Nastolatka już w sobotę wystąpi przed Cleo, Dawidem Kwiatkowskim oraz Tomsonem i Baronem.

Polecamy

Przed nami kolejne Przesłuchania w Ciemno piątej edycji "The Voice Kids". Jedną z uczestniczek, która już w sobotę wystąpi w TVP 2, będzie 14-letnia Pola Kuderska z Mysłowic.

Miłość do muzyki zaszczepił w Poli jej tata Wojciech Kuderski, który od 1992 roku jest perkusistą zespołu Myslovitz. Muzyk zabrał córkę na pierwszy koncert, kiedy ta miała zaledwie roczek.
Dzięki temu, że mój tata gra w tym zespole mogę czasem pojechać z nim na jakieś koncerty, ale tak to myślę, że mój tata jest normalnym tatą. Taka trochę moja bratnia dusza

- mówi nastolatka.

Myślę, że Mysłowice są znane z zespołu Myslovitz. Ten zespół jest mi znany, bo w tym zespole gra mój tata

- dodaje uczestniczka.

Pola zaśpiewa utwór "Boję się o ciebie" Kaśki Sochackiej & Vito Bambino. Tata młodej piosenkarki, Wojciech Kuderski, od 1992 roku jest perkusistą zespołu Myslovitz. Bębniarz zabrał córkę na pierwszy koncert, kiedy dziewczynka miała roczek.

Dzięki temu, że mój tata gra w tym zespole mogę czasem pojechać z nim na jakieś koncerty, ale tak to myślę, że mój tata jest normalnym tatą. Taka trochę moja bratnia dusza

- mówi Pola.

Traktuję ją jak moją kumpelę. Jeśli córka będzie chciała kiedyś pójść w moje ślady, to jak najbardziej będę jej kibicował i robił wszystko, żeby nie została skrzywdzona na tej drodze

- komentuje perkusista zespołu Myslovitz.

Występ Poli będziemy mogli zobaczyć już w sobotę 19 marca 2022 o godzinie 20:00 w TVP2 podczas Przesłuchań w Ciemno piątej edycji "The Voice Kids".

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.