Członek zespołu Green Day obrażał swoją dziewczynę na Twitterze w święta

Joanna Chojnacka
27.12.2018 12:52
Green Day|undefined Fot. kadr z wideo/Green Day

Jeff Matika z Green Day podczas świąt był bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Obraził we wpisach swoją dziewczynę i oskarżył ją o zdradę. 

Dla większości muzyków święta to czas powrotów do domów z długich koncertowych tras. Moment na wyciszenie i odpoczynek w gronie najbliższych. Jednak dla Jeffa Matiki, znanego ze współpracy z Green Day nie był to łatwy czas. Muzyk pojawiający się na koncertach grupy w roli gitarzysty i wokalisty wspierającego w święta w dosadny sposób podzielił się z fanami swoimi kłopotami w związku. Nie on pierwszy wybrał do tego media społecznościowe. 

Jeff Matika z Green Day obrażał publicznie swoją dziewczynę

Kłopoty Jeffa zaczęły się już 16 grudnia 2018 roku, kiedy muzyk opublikował na swoim Twitterze nostalgiczny fragment utworu Blink-182 "Apple Shampoo":

A jeśli czujesz strach, pamiętaj o czasie, który wspólnie spędziliśmy. Wiesz, że to znaczy wszystko. Wiesz, że to dla mnie oznacza wszystko. 

Okazało się, że kiepski humor gitarzysty nie wziął się znikąd. Mężczyzna dowiedział się o rzekomej zdradzie swojej dziewczyny, którą wywnioskował ze "skandalicznych" smsów, jakie miała wysyłać do innych mężczyzn. Jeff Matika nie mógł dłużej ukrywać złości i wybuchł tuż przed świętami.  23 grudnia 2018 roku opublikował wulgarny wpis.

Jeb*ać. To. Gówno.

W Wigilię kontynuował wylewanie żali na Twiterze, gdzie wspomniał o zdradzie partnerki, jednak szybko usunął wszystkie wpisy. Kolejne wskazywały już tylko na rosnącą złość muzyka i żal, który czuje do swojej, byłej już, kobiety. Muzyk wyznał, że dziewczyna zniszczyła mu święta i że ma wszystkiego dość.

Jeden z fanów Jeffa wytknął mu słabe zachowanie i podkreślił, że jest znanym muzykiem, a jego wpisy mają ogromny zasięg. Uświadomił artyście, że kobieta, której publicznie zarzuca takie zachowanie jest narażona na nienawiść ze strony jego fanów, którzy znają tylko jedną stronę konfliktu.Gitarzysta przyznał rację mężczyźnie, publicznie napisał, że zachował się niedojrzale i podziękował za wsparcie. Wyznał też, że on i Kalie nie są już parą, ale muzyk nadal ją kocha. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.