Członkowie Pearl Jam, Soundgarden i Jane’s Addiction stworzą supergrupę

Joanna Chojnacka
07.11.2018 13:26
Perry Farrell, Chris Chaney i Matt Chamberlain|undefined Fot. Martin Sloan/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS | Rex Features/EAST NEWS | kadr z wideo

Założyciel Jane’s Addiction, Perry Farrell, stworzył nowy zespół. Kind Heaven Orchestra wkrótce zadebiutuje na amerykańskiej scenie w Los Angeles.

Perry Farrell wydał swój ostatni solowy album "Song Yet to Be Sung” w 2001 roku, po 8 latach muzyk zapowiedział nowe wydawnictwo. Materiał z nowego krążka będzie można usłyszeć na żywo 30 listopada 2018 roku w Teragram Ball w Los Angeles. Wówczas na scenie do Farrella dołączą też inni znani muzycy.

Członkowie Pearl Jam, Soundgarden i Jane’s Addiction tworzą supergrupę

Zespół założony przez Farrella ma pomóc w promocji jego nowego albumu. Skład będzie nosił nazwę Kind Heaven Orchestra. Za perkusją zasiądzie Matt Chamberlain znany z Pearl Jam i Soundgarden, za bas chwyci Chris Chaney, a na klawiszach zagra Matt Rohde z Jane’s Addiction. W zespole pojawi się także żona Farrella, Etty na wokalu oraz gitarzysta Wildabouts Nich Maybur.

Perry Farrell chciałby mieć swój hologram

Farrell bardzo chętnie podejmuje się współpracy z różnymi muzykami. Do tego stopnia, że chciałby występować też jako hologram ze zmarłymi już artystami. W wywiadzie dla „Forbes” wyznał, że marzy mu się granie z Davidem Bowiem, Freddiem Mercurym i Jimem Morrisonem, a dzięki nowej technologii jest to wizja realna do spełnienia.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.