Czy The Rolling Stones będzie grać bez Charliego Wattsa? Promotor koncertów udzielił odpowiedzi

27.08.2021 12:50
The Rolling Stones Fot. Invision/Invision/East News

Już za miesiąc ma wystartować jesienna trasa koncertowa The Rolling Stones. Czy muzycy wybiorą się w tournée?

24 sierpnia 2021 w wieku 80 lat zmarł perkusista The Rolling Stones, Charlie Watts. Wszyscy teraz zastanawiają się, czy zespół zagra jesienną trasę koncertową. Odpowiedzi na to pytanie udzielił promotor koncertów. 

Polecamy

Czy The Rolling Stones będzie grać bez Charliego Wattsa? Promotor koncertów udzielił odpowiedzi

Jeszcze na początku sierpnia The Rolling Stones ogłosił, że Charlie Watts nie pojawi się podczas jesiennej trasy koncertowej po USA. Po przebyciu operacji lekarze zasugerowali perkusiście, by zrezygnował z występowania. Zespół poinformował fanów, że jego miejsce zajmie Steve Jordan, który gra w projekcie Keitha Richardsa "X-Pensive Winos".

Trasa zespołu startuje we wrześniu, skończy się w listopadzie 2021 i fani zastanawiali się, czy The Rolling Stones wyjdzie na scenę. Promotor koncertów wydał następujące oświadczenie w tej sprawie:

Koncerty The Rolling Stones odbędą się zgodnie z planem.

Pierwszy koncert kapeli odbędzie się za miesiąc, 26 września 2021. Wielu fanów liczy na to, że nadchodząca trasa będzie hołdem dla zmarłego perkusisty, który nie opuścił ani jednego koncertu The Rolling Stones od stycznia 1963 roku. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.