Czy We Came As Romans zastąpi zmarłego wokalistę? Zespół nagrał specjalną wiadomość dla fanów

Aleksandra Degórska
12.09.2018 14:00
Co dalej z We Came As Romans|undefined Fot. kadr z wideo

Czy We Came As Romans wróci do grania? Sprawdźcie, jaką decyzję podjął zespół.

Nastał trudny czas dla muzyków We Came As Romans. 25 sierpnia 2018 roku z powodu przedawkowania narkotyków zmarł w wieku 28 lat wokalista Kyle Pavone. Informacja ta była dla wszystkich szokiem, a fani zaczęli się zastanawiać, czy jeszcze kiedykolwiek uda się im zobaczyć zespół na scenie.

Wokalista i gitarzysta Dave Stephens udostępnił krótkie wideo, w którym wyjaśnił, jaką decyzję w sprawie swojej przyszłości podjął We Came As Romans, który ma zaplanowaną trasę z Bullet For My Valentine na wrzesień 2018.

We Came As Romans - czy zespół będzie dalej występować?

Muzyk wyznał, że ostatnie tygodnie były bardzo trudne dla zespołu, jak również przyjaciół, rodziny oraz fanów. Artyści starali się być bardzo szczerzy i nie ukrywać swoich uczuć.

Pomimo tego wszystkiego postanowiliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie się jednak w trasę z Bullet For My Valentine. Czujemy, że w ten sposób złożymy hołd dla Kyle'a i będziemy mogli mówić o jego fundacji - the Kyle Pavone Foundation. Będziemy robić to, co życzyłby sobie Kyle - czyli będziemy grać razem dla naszych fanów. Nie zamierzamy zastąpić Kyle'a, będziemy grać w piątkę przez następne kilka tygodni w trasie.

Posłuchajcie całej wiadomości We Came As Romans do fanów:

Kyle Pavone występował w We Came As Romans od 2008 roku i pojawił się na 5 albumów studyjnych - ostatnia „Cold Like War” ukazała się w 2017 roku. Pavone również grał na klawiszach i syntezatorach.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.