Czy wokalista Steel Panther pozwoliłby córce spotykać się z rockmanem?

Aleksandra Degórska
23.02.2018 17:50
Czy wokalista Steel Panther pozwoliłby córce spotykać się z rockmanem? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Trudne pytanie, na które musi odpowiedzieć każdy rodzic. Michael Starr jednak nie ma z tym problemu.

Myśląc o życiu rockamanów wyobrażamy sobie, że ciągle piją, płodzą dzieci i trwonią złote monety na używki. Do końca tak nie jest, jednak wiadomo, że żywot rockmanów jest bardziej szalony niż zwykłych pracowników korporacji. Problem pojawia się, gdy dzieci zaczynają pytać się o zawód rodziców, którzy wydzierają się na scenie i niekoniecznie robią to w przyzwoity sposób.

O podobną kwestię zapytano wokalistę grupy Steel Panther. Czy Michael Starr pozwoliłby swojej córce spotykać się z muzykiem rockowym? Pytanie podchwytliwe, ale frontman dał sobie radę z odpowiedzią:

Mam dzieci i na szczęście dla mnie znam je - chyba, że ktoś ukrył coś przede mną. Mam nadzieję, że spotykają się z tym, z kim chcą - jeśli chcesz chodzić na randki z rockmanem, żeglarzem, punkowcem... tylko nie rapowcy, żadnego hip-hopu. To w ogóle odpada - jeżeli do tego dojdzie, to przestanę waszej matce wysyłać pieniądze.

Tak na prawdę najważniejsze jest szczęście jego dzieci - zatem jeśli mogą to zapewnić randki z rockmanami, to czemu nie:

Mój ojciec mi kiedyś powiedział, gdy zacząłem muzykować: „Jeśli chcesz grać, to super, dostań pieprzoną pracę”. Tak więc jeśli chcesz spotykać się z kolesiem, który nie jest w zespole, a jest inżynierem - zdobądź pracę, albo niech on Cię wspiera. To jest uczciwy układ, bo jeśli możesz o siebie zadbać, to nikt nie może ci nic kazać. Prawda mamo?

Niedaleko pada jabłko od jabłoni, zatem nie zdziwimy się, jeśli dzieciaki wokalisty wybiorą podobną drogę, będą mocno samodzielne i szokować na scenie. Chociaż bardziej można powiedzieć o heheszkach na scenie, w końcu Steel Panther ma specyficzne poczucie humoru, o czym można się przekonać patrząc na nowy klip do utworu „Wrong Side of the Tracks (Out in Beverley Hills)”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.