Dave Grohl złożył hołd medykom za ich bohaterską walkę z koronawirusem [WIDEO]

02.04.2020 14:26
Dave Grohl|undefined Fot. AP/East News

Lider grupy Foo Fighters postanowił wyrazić szacunek do lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy walczą z pandemią. Zagrał dla nich swój hit.

Pandemia koronawirusa na świecie to idealny moment, żeby przyjrzeć się pracy lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych na całym świecie. Medycy codziennie narażają zdrowie i życie, aby ratować osoby chore na COVID-19. Często spędzają w szpitalach ogrom nadgodzin, poświęcają życie rodzinne i pracują w bardzo trudnych warunkach. Wdzięczność za ich trud możemy zobaczyć już na ulicach Warszawy. Przy Tamka 37 powstał mural dedykowany medykom walczącym z koronawirusem.

Dave Grohl w hołdzie dla medyków

Swoją wdzięczność i podziw wobec wspomnianych bohaterów naszych czasów chciał wyrazić także Dave Grohl. Muzyk wziął udział w koncercie "Live At Home" radia iHeart. Wokalista chwycił za gitarę i zagrał jeden z popularnych hitów Foo Fighters.

Przeczytaj także

Grohl zaśpiewał akustyczną wersję "My Hero" z 1997 roku i zadedykował ją personelowi medycznemu, który zmaga się z pandemią. Nie obyło się także bez żartu na dodanie otuchy.

To dla wszystkich ludzi, którzy są na pierwszej linii frontu. Jeśli zaśpiewasz ten refren za każdym razem, kiedy myjesz ręce, na pewno pozostaniesz w formie.

Oprócz Grohla w akcji wzięła udział Billie Eilish, Alicia Keys czy Camila Cabello oraz Shawn Mendes.

Zobacz też: Sony Corporation również przekaże 100 mln dolarów na pomoc dotkniętym przez epidemię koronawirusa 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.