Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zorganizowali konkurs. Fani mogą osobiście poznać artystów

17.09.2019 11:13
Dawid Podsiadło|undefined Fot. Jakub Kaminski/East News

Muzycy wraz ze Spotify zorganizowali konkurs, w którym można wygrać m.in. bilety VIP i spotkanie z muzykami.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway z pewnością należą do jednych najpopularniejszych artystów w Polsce, a ich solowe piosenki notują rekordy odtworzeń w Spotify. Podobnie było w przypadku wspólnego utworu "W piątki leżę w wannie", który ustanowił rekord popularności w ciągu zaledwie 24 godzin. 28 września 2019 Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają po raz pierwszy na PGE Narodowym. Artyści przygotowali konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na próby, osobiste spotkanie z muzykami, bilety VIP na wyprzedany koncert oraz 6-miesięczny voucher Spotify Premium.

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zorganizowali konkurs. Fani mogą osobiście poznać artystów

Muzycy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadaniem uczestników jest wymyślenie tytułu wspólnego albumu artystów oraz zaprojektowanie okładki. Konkurs jest tylko zabawą, niestety artyści nie pracują nad wspólnym albumem, ani nie mają tego w planach. Pomysły należy publikować na Instagramie, podając hashtag #SpotifyPremiumPL.

Przeczytaj także

Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi dostanie zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej, będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście. Spotify ufundował także 6-miesięczne kody Premium umożliwiające korzystanie z wszystkich funkcji najpopularniejszej w Polsce muzycznej platformy streamingowej. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 września 2019 do godzinie 23:59, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września 2019.

Zobacz także: Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Artysta wzruszył wszystkich

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.