Dawid Podsiadło przygotował "tłustą niespodziankę z okazji tłustego czwartku"

11.02.2021 16:13
Dawid Podsiadło przygotował "tłustą niespodziankę z okazji tłustego czwartku" Fot. Jakub Kaminski/East News

Dawid Podsiadło wchodzi w nową branżę. Z okazji Tłustego Czwartku artysta przygotował dla fanów "tłustą niespodziankę". Co też ciekawego upichcił znany wokalista?

Dawid Podsiadło stworzył podcast z Radkiem Kotarskim

Dawid Podsiadło rano w Tłusty Czwartek wrzucił na swojego Facebooka zdjęcie z Radkiem Kotarskim, które podpisał słowami: "Tłusty Czwartek - Tłusty Podsiadło. I tłuste wiadomości w drugiej części dnia". W końcu nadeszła wspomniana druga część dnia i okazało się, że wokalista stworzył podcast ze znanym youtuberem.

Polecamy

Ten nosi tytuł "Podsiadło Kotarski Podcast" i dwa pierwsze, ponad godzinne odcinki są już dostępne do odsłuchu. W opisie na Spotify możemy przeczytać krótko, że to "Podcast Dawida i Radka", natomiast epizody są opatrzone hasłem: "Podobało Ci się? Subskrybuj ten podcast :)". Znajdziecie je poniżej:

Pierwszy odcinek nosi tytuł: "Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen", a drugi to "Czy Kalifat od Nesquicka to dobry serial?". Panowie płynnie przechodzą od tematu do tematu, poruszając kwestie dotyczące uzależnienia od smartfonów, czy śpiewając piosenki. Krótko mówiąc: bawią i uczą.

Polecamy

Nowe odcinki będą się pojawiały co tydzień w czwartek. Nie wiemy jednak, jakiej tematyki będą dotykały epizody. Jeżeli pierwsze dwa epizody mają być wyznacznikiem przyszłości, to spodziewamy się, że panowie raczej będą dyskutowali o wszystkim, co przykuje ich uwagę.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.