Dawid Podsiadło znowu przeniósł stadionowe koncerty. Na pocieszenie udostępnił fragment występu na PGE Narodowym z 2019 [WIDEO]

22.04.2021 15:48
Dawid Podsiadło Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Pandemia koronawirusa nie daje za wygraną. Z tego powodu Dawid Podsiadło przeniósł swoje koncerty, ale dobra wiadomość jest taka, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

W związku z epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, stadionowe koncerty Dawida Podsiadły, które zaplanowane były na 2020 rok zostały przeniesione najpierw na czerwiec 2021. Niestety artysta zdecydował się na ponowne przeniesienie koncertów. Kiedy zobaczymy Dawida na żywo?

Polecamy

Dawid Podsiadło znowu przeniósł stadionowe koncerty. Na pocieszenie udostępnił fragment występu na PGE Narodowym z 2019 [WIDEO]

Dawid Podsiadło na swoich social mediach napisał post, w którym wyjaśnił, że czerwiec nie jest realnym terminem na zorganizowanie koncertów. Dlatego ekipa muzyka jest zmuszona ponownie przełożyć trasę:

Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, gdyż wraz z rosnącą liczbą wykonanych szczepień płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach.(...) Wiemy, że minęło już dużo czasu, ale prosimy - jeżeli możecie zachowajcie swoje bilety także tym razem i spotkajmy się we wrześniu.

Przeczytaj cały wpis Dawida Podsiadły:

Muzyk udostępnił również fragment koncertu na PGE Narodowym. Zobaczcie, jak Podsiadło wykonał wówczas utwór "No" z płyty "Comfort and Happiness":

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.