Decapitated pokazał teledysk do „Never”

Jakub Gańko
28.04.2017 12:41
Decapitated pokazał teledysk do „Never” Fot. kadr z wideo

Kapela Wacława „Vogga” Kiełtyki ujawniła szczegóły swojego siódmego albumu. Pokazała też od razu klip do pierwszego singla.

Wszystko wskazuje na to, że Decapitated wierzy w szczęśliwą moc cyfry siedem. Jego siódma płyta - zatytułowana „Anticult” - trafi bowiem na rynek 7 lipca 2017 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Będzie to oczekiwany od trzech lat następca ciepło przyjętej płyty „Blood Mantra”, która doskonale sobie radziła również na amerykańskich listach przebojów.

Czego możemy się spodziewać po „Anticult”? Decapitated zdecydował, że nie będzie trzymał swoich fanów w niepewności i wraz ze szczegółami nowej płyty ujawnił od razu pierwszy singiel. Aby zrobić jeszcze większe wrażenie, utwór zatytułowany „Never” został udostępniony w komplecie z teledyskiem.

Najnowsze wideo Decapitated obejrzycie poniżej:

Krwawe fragmenty rodem z brutalnych horrorów gore korespondują z okładką wydawnictwa, którą poznaliśmy wraz z pełną zawartością „Anticult”. Na krążku znajdzie się osiem premierowych kompozycji, które z pewnością będą kipiały od deathmetalowej energii.

anticult Fot. foto: materiały prasowe

Tracklista:

  1. Impulse
  2. Deathvaluation
  3. Kill The Cult
  4. One-Eyed Nation
  5. Anger Line
  6. Earth Scar
  7. Never
  8. Amen

Można się spodziewać, że nowy materiał Decapitated będzie kontynuował ścieżkę poprzednich wydawnictwa, a gitarzysta i współzałożyciel grupy, Wacław „Vogg” Kiełtyka, nie wprowadzi większych zmian do już ugruntowanego sposobu pracy grupy, o którym opowiadał przy okazji poprzedniej płyty.

Skupiam się głównie na muzyce, tak jak zawsze, z kolei Rasta zajmuje się tekstami. Wykonuje przy nich naprawdę kawał dobrej roboty, zatem najprawdopodobniej utrzymamy obecny podział pracy.

Decapitated szykuje się obecnie do europejskiej trasy koncertowej. Będzie też jedną z krajowych gwiazd Jarocin Festiwal 2017.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.