Decapitated ujawnili pierwszy singiel z nowego albumu. Jak brzmi "Cancer Culture"?

21.03.2022 15:21
Decapitated ujawnili pierwszy singiel z nowego albumu. Jak brzmi "Cancer Culture"? Fot. Romana Makówka

Decapitated podzielili się z fanami pierwszym singlem z nowego i długo oczekiwanego albumu. Posłuchajcie "Cancer Culture"!

Tej ekipy żadnemu szanującemu się fanowi metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Decapitated zachwyca swoją muzyką już ćwierć wieku. 13 marca 2022 zespół zagrał w Krakowie. Teraz grupa Wacława Kiełtyki ujawniła pierwszy singiel z nowego albumu

Decapitated ujawnili pierwszy singiel z nowego albumu

Po niedawnym wydaniu docenionej przez krytyków kolekcji wczesnych demówek "The First Damned", które ukazały się nakładem Nuclear Blast Records, grupa Decapitated zaplanowała pierwsze koncerty na rok 2022.

Polecamy

Trasa celebrująca 25-lecie zespołu odwiedzi Wielką Brytanię i Irlandię, a muzykom na scenie towarzyszyć będą amerykański zespół Signs of the Swarm i angielska grupa Harbinger. Zespół również potwierdza pierwsze festiwale na nadchodzący rok, m.in. Hellfest, Metaldays i Ressurection Festival. Decapitated ujawnili także pierwszy singiel z nowej płyty.

"Cancer Culture", pierwsza od pięciu lat płyta Decapitated. Jej premiera będzie mieć miejsce 27 maja 2022 w barwach niemieckiej Nuclear Blast Records, a w Polsce nakładem Mystic Production. Wśród szykowanych wersji znajdziemy m.in. CD w digipacku, kilka edycji winylowych oraz kasetę. Następca albumu "Anticult" z 2017 roku będzie też dostępny za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Decapitated.

Tracklista albumu "Cancer Culture" prezentuje się następująco:

  1. "From The Nothingness With Love"
  2. "Cancer Culture"
  3. "Just A Cigarette"
  4. "No Cure"
  5. "Hello Death"
  6. "Iconoclast"
  7. "Suicidal Space Programme"
  8. "Locked"
  9. "Hours As Battlegrounds"
  10. "Last Supper"
Decapitated-Cancer-Culture-okladka
Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.