Deftones pokazał nowy klip do kawałka "Ceremony" i zapowiedział trasę koncertową

22.04.2021 10:35
Deftones pokazał nowy klip do kawałka "Ceremony" i zapowiedział trasę koncertową Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Deftones udostępnił niepokojący klip wideo do swojego singla "Ceremony" z zeszłorocznego albumu "Ohms". Zobaczcie go poniżej.

Deftones pokazał nowy klip do utworu Ceremony

Pojawił się klip do "Ceremony", który Deftones pokazał po kilku dniach zapowiedzi (co bardzo pasuje do kampanii marketingowej, którą zaprezentowali przy okazji "Ohms"). W krótkim filmie pojawia się Cleopatra Coleman ("The Last Man on Earth"), a klip wyreżyserował Leigh Whannell ("Piła").

Polecamy

Współpracę z Whannellem skomentował Chino Moreno, czyli wokalista Deftones:

Kiedy Leigh napisał, że jest fanem Deftones, to automatycznie pomyśleliśmy, że fajnie byłoby z nim coś zrobić. My również jesteśmy jego fanami, więc postanowiliśmy napisać. Zanim się obejrzeliśmy, to już byliśmy na planie "Ceremony". Taka współpraca jest najlepsza - organiczna, miła i charakteryzująca się wspólną wizją. Mamy nadzieję, że będziecie się bawili podczas oglądania tak dobrze, jak my podczas kręcenia.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć klip do "Ceremony":

Whannell również powiedział, że współpraca z Deftones jest spełnieniem marzeń i była wspaniałą okazją do stworzenia pięknego wideo. Zespół przy okazji potwierdził, że wyrusza na trasę koncertową latem 2021 roku. Panowie zamierzają przemierzyć Amerykę, a towarzyszyć im w tym będzie Gojira, która szykuje się do wydania krążka "Fortitude" (ten ma zadebiutować 30 kwietnia). 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.