Deftones przedstawił światu singiel "Ohms" i zapowiedział nowy album

21.08.2020 10:11
Deftones przedstawił światu singiel "Ohms" i zapowiedział nowy album Fot. Photoshot/REPORTER/East News

Nareszcie - po latach najpierw milczenia, a potem miesiącach zapowiadania, Deftones udostępnili światu swoje najnowsze dzieło w postaci singla "Ohms", który zwiastuje płytę o tym samym tytule.

Stało się - Deftones powrócili. Amerykański zespół grający alternatywny metal zapowiedział oficjalnie swój nowy album "Ohms", który promowany jest singlem o tym samym tytule. W wywiadzie z Kerrang! wokalista Chino Moreno wyjaśniał, że utwór zaczął się od "12-minutowej rzeźni riffów", którą kilka lat temu wysłał mu gitarzysta Stephen Carpenter. 

Deftones powracają z nowym singlem i albumem

Do utworu "Ohms" powstał również bardzo klimatyczny klip, który możecie zobaczyć poniżej:

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy, "Ohms" zapowiada album o tym samym tytule. Ten ma zadebiutować w sprzedaży już 25 września 2020 roku. My z pewnością wyczekujemy 9. studyjnego albumu Deftones.

Przypominamy również, że grupa w 2021 roku ma zagrać koncert w Polsce. Deftones będą gwiazdami Metal Hammer Festival 2021. Impreza odbędzie się 26 czerwca 2021 roku w Katowicach, w hali Spodek.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.