Disturbed i Lzzy Hale wykonali cover U2

Aleksandra Degórska
09.05.2016 09:59
|north Fot. Amy Harris / REX / Shutterstock / East News; Photoshot / Reporter / East News

Muzycy połączyli siły, by wspólnie wykonać numer „I Still Haven't Found What I'm Looking For”. Posłuchajcie, jak wykonali słynny przebój U2.

Disturbed właśnie jest w trakcie trasy koncertowej promującej album „Immortalized”, który ukazał się w sierpniu 2015 roku. Krążek od razu wskoczył na szczyt listy Billboard 200. 

Zespół ma sporo coverów na swoim koncie, jak chociażby „Land Of Confusion” Genesis czy przebój Tears for Fears „Shout”. Nic więc dziwnego, że podczas koncertu w Ascend Amphitheater w Nashville, który odbył się 7 maja 2016 grupa postanowiła połączyć covery słynnych utworów.

Tym sposobem fani usłyszeli utwór „Closer” z repertuaru Nine Inch Naich, „I Still Haven't Found What I'm Looking For” U2, „Baba O'Riley” autorstwa The Who oraz „Killing in the Name” Rage Against The Machine.

Co więcej podczas utworu U2 kapela zaprosiła na scenę Lzzy Hale. Zobaczcie, jak muzycy zaprezentowali się w tej kompozycji:

Obejrzyjcie również zdjęcia z tego wydarzenia:

„I Still Haven't Found What I'm Looking For” pochodzi z albumu U2 zatytułowanego „The Joshua Tree” z 1987 roku. Utwór błyskawicznie pojawił się na pierwszej pozycji na liście Billboard Hot 100 i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych numerów U2.

Siłą rzeczy utwór doczekał się wielu coverów. Disturbed na swoim albumie „Asylum” z 2010 roku umieścił ten właśnie utwór jako ukrytą ścieżkę.

Natomiast na ostatnim krążku zespołu pojawił się cover „The Sound Of Silence”, który spotkał się z dobrym przyjęciem fanów. David Draiman dzięki wykonaniu tego utworu z repertuaru duetu Simon & Garfunkel pokazał siebie z zupełnie innej strony jeśli chodzi o jego wokalne możliwości.

Posłuchajcie, jak zespół wykonał tę kompozycję podczas koncertu w Nashville:

Jak oceniacie cover U2 w wykonaniu Disturbed i Lzzy Hale?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.