Edyta Górniak tłumaczy się z kiepskiego coveru Krawczyka: "To był muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Aleksandra Degórska
02.06.2021 13:17
Edyta Górniak Fot. Damian Klamka/East News

Wokalistka twierdzi, że czuła obecność Krawczyka, dlatego nie mogła się skupić na swoim występie.

Kilka dni temu TVP zorganizowało koncert poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi, który zmarł 5 kwietnia 2021. W widowisku wzięło udział wielu artystów, m.in. Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska czy Edyta Górniak. Wokaliści wykonali utwory Krawczyka w zmienionych aranżacjach. Niestety cover Górniak "Trudno tak" nie spodobał się wielu internautom, którzy nie pozostawili suchej nitki na artystce. W końcu Edyta Górniak postanowiła skomentować sprawę.

Polecamy

Edyta Górniak tłumaczy się z kiepskiego coveru Krawczyka: "To był muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

W sieci pojawiły się komentarze pod występem, m.in. "Kolejny wyjec w postaci Górniak masakruje piosenkę Krawczyka"  Wokalistka skomentowała swój cover na Instagramie dziękując za wsparcie i wyjaśniając, że koncert poświęcony Krawczykowi nie był zwykłym wydarzeniem:

To nie był dla mnie koncert. Tym bardziej koncert komercyjno rozrywkowy. To był muzyczny pogrzeb Krzysztofa... Ostatni Nasz dialog z Ni.

Wokalistka dodała, że czuła obecność Krawczyka i nie mogła się skupić na swoim występie. Przypomnijmy, jak brzmiał jej cover "Trudno tak":

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.