Enter Shikari podróżuje w czasie

Robert Skowronski
04.08.2015 09:05
Enter Shikari podróżuje w czasie Fot. kadr z wideo

Od premiery ostatniej płyty Enter Shikari minęło już parę miesięcy, ale nie przeszkodziło to zespołowi w stworzeniu nowego teledysku promującego wydawnictwo. Zobaczcie klip do „There’s A Price On Your Head”.

Jest to animowany obrazek stworzony przez Petera MacAdamsa ze studia Sketch Engine. Wcześniej pracował on przy popularnym serialu animowanym „Ren & Stimpy”. „There’s A Price On Your Head”, do którego powstał klip nawiązujący do filmu „Powrót do przyszłości”, pochodzi z wydanej w styczniu 2015 roku płyty „The Mindsweep”. Zobaczcie jak wygląda kreskówkowe Enter Shikari:

Już wcześniej Peter MacAdams współpracował z zespołem robiąc dla nich teledysk do „Slipshod”, który był utrzymany w tej samej estetyce. Zobaczcie sami:

Rou Reynolds, wokalista Enter Shikari zachwala czwarty i jak na razie ostatni album zespołu, „The Mindsweep”, mówiąc o nim, że:

Ten album jest o wiele bardziej zróżnicowany niż poprzednie, zwłaszcza wokalnie. Głównie dlatego, że zyskaliśmy pewność siebie. Melodia i agresja zawszę będą najważniejsze w naszej muzyce.

Być może przedstawione utwory Enter Shikari zagra podczas swojej wizyty w Polsce. Przypominamy, że grupa wystąpi 27 września 2015 roku w Gdańsku w klubie Parlament, 28 września w Warszawie w klubie Proxima oraz 29 września we Wrocławiu w klubie Alibi. Ceny biletów wynoszą 79 zł/90 zł.

Jak Wam się podoba teledysk do „There’s A Price On Your Head”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.