Evanescence wyda kolekcję winyli

Już wkrótce światło dzienne ujrzy specjalny box składający się z dotychczas wydanych studyjnych krążków wzbogaconych o dodatkowy materiał. Sprawdźcie, czy warto kupić tę kolekcję.
Jak na razie trzeba będzie trochę poczekać na nowe studyjne dzieło zespołu. Amy Lee wyznała ostatnio w jednym z wywiadów, że Evanescence ma przyszłość, co może świadczyć, iż kapela ma coś już w planach.
Tymczasem formacja wyda 9 grudnia 2016 roku specjalny box, który jest ciekawą propozycją dla każdego fana zespołu, jak również kolekcjonera naprawdę ciekawych wydawnictw. „The Ultimate Collection” to 6 winyli, na których znajdą się trzy studyjne krążki: „Fallen” z 2003 roku, „The Open Door” z 2006 oraz „Evanescence” z 2011.
Co więcej w kolekcji pojawi się również demo „Origin” oraz album „The Lost Whispers” zawierający bonusowy materiał, studyjną wersję koncertowego intro „Lost Whispers” oraz nową interpretację utworu „Even In Death”. Do płyt zostanie dołączony 52-stronicowy album ze zdjęciami czy ręcznie napisanymi tekstami.
Tak prezentuje się to wydawnictwo:
Jakie utwory znajdą się na płytach?
Tracklista:
Origin
- Origin
- Whisper
- Imaginary
- My Immortal
- Where Will You Go
- Field Of Innocence
- Even In Death
- Anywhere
- Lies
- Away From Me
- Eternal
Fallen
- Going Under
- Bring Me To Life
- Everybody’s Fool
- My Immortal
- Haunted
- Tourniquet
- Imaginary
- Taking Over Me
- Hello
- My Last Breath
- Whisper
The Open Door
- Sweet Sacrifice
- Call Me When You’re Sober
- Weight Of The World
- Lithium
- Cloud Nine
- Snow White Queen
- Lacrymosa
- Like You
- Lose Control
- The Only One
- Your Star
- All That I’m Living For
- Good Enough
Evanescence
- What You Want
- Made Of Stone
- The Change
- My Heart Is Broken
- The Other Side
- Erase This
- Lost In Paradise
- Sick
- The End Of The Dream
- Oceans
- Never Go Back
- Swimming Home
Lost Whispers
- Lost Whispers
- Even In Death (2016)
- Missing
- Farther Away
- Breathe No More
- If You Don’t Mind
- Together Again
- The Last Song I’m Wasting On You
- A New Way To Bleed
- Say You Will
- Disappear
- Secret Doo
Pierwsze 400 osób, które zamówi wydawnictwo otrzyma box z podpisem wokalistki. „The Ultimate Collection” można już zamawiać w przedsprzedaży w cenie 124,98 dolarów.
Jeśli to dla Wam za mało, to możecie również sięgnąć po płytę Amy Lee dla dzieci zatytułowaną „Dream Too Much”. Wokalistka została w 2014 roku matką i postanowiła nagrać materiał wspólnie z ojcem, Johnem Lee. Pierwszym numerem promującym to wydawnictwo jest singiel „Dream Too Much”.
Skusicie się na „The Ultimate Collection” od Evanescence?
Oceń artykuł