Evanescence zapowiedział pierwszy od 10 lat album! Posłuchajcie też nowego singla

04.12.2020 16:18
Evanescence zapowiedział pierwszy od 10 lat album! Posłuchajcie też nowego singla Fot. Sakura / WENN.com/agestock/East News

Evanescence zapowiedział nowy album! To pierwsza od 10 lat płyta tego zespołu. Grupa przy okazji zaprezentowała też nowy, energetyczny singiel "Yeah Right".

Zespół Evanescence oficjalnie zapowiedział nowy album 

Chociaż album "The Bitter Truth" został zapowiedziany w kwietniu 2020 roku, Evanescence z powodu pandemii przekładało premiery albumu na później. W końcu grupa zdecydowała, że ich nowy (pierwszy od 10 lat) album zadebiutuje 26 marca 2021 roku. Z okazji tego wydarzenia, muzycy wydali również singla.

Polecamy

Kawałek nosi tytuł "Yeah Right" i jest energetycznym, melodyjnym i być może trochę ironicznym utworem o osiąganiu sukcesu. Posłuchajcie sami:

Polecamy

Nadchodzący krążek "The Bitter Truth" jest już dostępny w przedsprzedaży. Pojawi się w formie cyfrowej oraz na CD i winylu. Na stronie zespołu możecie również zamówić limitowaną, specjalną edycję fanowską, która oprócz dodatkowego CD zawiera też pamiętnik, plakat oraz kasetę z materiałami nagranymi na potrzeby albumu "The Bitter Truth".

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, album zadebiutuje 26 marca 2021 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.