Fani Queen mogą zaśpiewać „Bohemian Rhapsody” i trafić do filmu biograficznego o zespole

Aleksandra Degórska
16.05.2018 14:57
Kadr z filmu Bohemian Rhapsody|undefined Fot. kadr z wideo

Twórcy filmu „Bohemian Rhapsody” postanowili zaangażować fanów w powstanie tego obrazu. Sprawdźcie szczegóły akcji.

Po obejrzeniu zwiastuna zapowiadającego film „Bohemian Rhapsody” fani Queen na pewno już się zaczęli denerwować - czy film będzie dobry? Czy aktorzy dobrze odegrają swoje role? To wszystko okaże się już 2 listopada 2018 roku, gdy obraz o grupie Queen wejdzie do kin.

Który fan zespołu nie chciałby zagrać w tym filmie? Jeszcze w lipcu 2017 roku Queen szukał statystów do „Bohemian Rhapsody”. Ci, którzy nie załapali się na plan filmowy mogą w inny sposób trafić do tej produkcji. Wystarczy tylko ładnie zaśpiewać wielki przebój Queen.

Zaśpiewaj „Bohemian Rhapsody”

Na specjalnej stronie Put me in Bohemian każdy z nas może zaśpiewać utwór Queen. Możliwe, że właśnie nasze nagranie trafi do nadchodzącego filmu biograficznego.

32679818_1766029476776504_2917255556831903744_n

„Bohemian Rhapsody” - film biograficzny o Queen

Obraz pokazuje historię zespołu od wydania krążka „A Night at the Opera” do występu na koncercie Live Aid w 1985 roku. W rolę Freddiego Mercury'ego wcielił się Rami Malek. Natomiast Ben Hardy znany z filmu „X-Men: Apocalypse” zagrał Rogera Taylora. W Briana Maya wcielił się brytyjski aktor filmowy i telewizyjny Gwilym Lee

Joe Mazzello, który zagrał w biografii Marka Zuckerberga „The Social Network”, pojawił się jako John Deacon. W filmie zagrał również komik Mike Myers. Za reżyserię po zwolnieniu Bryana Singera wziął się Dexter Fletcher.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.