Fanka pokazała piersi na koncercie The Rolling Stones. Reakcja Micka Jaggera była bezbłędna [WIDEO]

05.08.2022 14:24
The Rolling Stones Fot. AP/Associated Press/East News

Jedna z fanek postanowiła zdjąć bluzkę i paradować topless na koncercie The Rolling Stones.

Na koncertach fani dają się łatwo ponieść emocjom - zresztą nic dziwnego, gdy widzisz w końcu na żywo swój ulubiony zespół łatwo o wszystkim zapomnieć i po prostu bawić się na całego. Niektórzy tak szaleją, że nawet pozbywają się swojej garderoby - tak się stało na jednym z ostatnich koncertów The Rolling Stones. Reakcja Micka Jaggera, gdy zauważył nagą fankę, była naprawdę ciekawa.

Polecamy

Fanka pokazała piersi na koncercie The Rolling Stones. Reakcja Micka Jaggera była bezbłędna [WIDEO]

Podczas koncertu The Rolling Stones w Sztokholmie jedna z fanek postanowiła zdjąć bluzkę i paradowała topless. Siedziała na barana, więc łatwo było ją zauważyć. Mick Jagger, gdy zobaczył rozebraną fankę sam podniósł bluzkę pokazując goły tors. Zobaczcie nagranie z tego zajścia:

Po koncercie The Rolling Stones w Berlinie pojawiły się komentarze, że zespół powoli myśli o emeryturze i pożegnaniu się z koncertami w Europie. Niektórzy jednak twierdzą, że ostatni koncert zespołu powinien się odbyć w Londynie, gdzie wszystko się zaczęło. Na razie zespół nie odniósł się do plotek.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.